PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30582}

Krokodyl Dundee w Los Angeles

Crocodile Dundee in Los Angeles
6,0 3 695
ocen
6,0 10 1 3695
Krokodyl Dundee w Los Angeles
powrót do forum filmu Krokodyl Dundee w Los Angeles

Chcialem ogladnąc wlasnie sie zaczął na tv4 ale dali dupy z tym dubbingiem wiec podziekuje.

inMate1818

to profanacja lepszy byłby czeski :) Ciekawe czy w necie ta sama wersja

inMate1818

to kompromitacja polsatu, film po angielsku z francuskim dubbingiem i polskim lektorem

ocenił(a) film na 5
amp_litude

To zaraza, która wkrótce zniszczy 4 i 6... Niestety, nieunikniony proces. Już teraz powoli zapychają ramówki swoimi srakami.

inMate1818

Wiem, że we Francji wszystko dubbingują, ale to taki naród, jedzą ślimaki i żaby, także im wybaczam, ale żeby puszczać Australijsko-Amerykański film, z francuskim dubbingiem i polskim czytaniem, to ja bym tego racjonalizatora z TV4 za jaja powiesił (albo kobietę za włosy...mam w domu DVD z lektorem i gadają w oryginale, przeszukałem specjalnie półkę bo już wątpiłem ...hehe

ocenił(a) film na 5
inMate1818

Pewnie taniej kupili...

inMate1818

Jest niedziela 21. grudnia 2014. TV4 znów nadaje wersję... z wyraźnym francuskim dubbingiem. Filmowe LA zmieniło się w Niceę.


PS "we Francji wszystko dubbingują, ale to taki naród, jedzą ślimaki i żaby"
Ciekawe do jakich uogólnień na temat >>narodu znad Wisły<< dochodzą cudzoziemcy kiedy odkrywają, że tutaj w telewizjach puszcza się wersję oryginalną (acz nie zawsze), lecz ściszoną do połowy, za to częściowo zagłuszoną monotonnym, przepalonym głosem męskim.
PS #2 Widzę, że paru osobom ta francuskojęzyczna Kalifornia niezbyt się podoba. Mnie również nie. Ale spoko: narodowego oburzenia na TV4 nie będzie. Wielkie oburzenie pojawia się tylko przy okazji dubbingu polskiego. Większość oglądaczy nawet nie zwróci uwagę na język filmu: dla nich liczy się tylko to, że język w tle jest niepolski, zaś lektor - polski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones