PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30582}

Krokodyl Dundee w Los Angeles

Crocodile Dundee in Los Angeles
6,0 3 696
ocen
6,0 10 1 3696
Krokodyl Dundee w Los Angeles
powrót do forum filmu Krokodyl Dundee w Los Angeles

Kolejny świetny film o Krokodylu Dundee. Nie jest tak dobry jak poprzednie części, ale daję mu 7.5 pkt.

ocenił(a) film na 5
Cybernator

Chyba jesteś dzieckiem ja tez nie jestem jakis wybrednym kinomanem ale dać taką ocene temu filmu może dać tylko dziecko Dla mnie nawet jak na film komercyjny to za mało można popatrzec ale szalu nie ma .5/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

Niestety tacy osobnicy jak kinoman1985 chyba tego nie rozumieją. Przykre :-(. Ten człowiek najwyraźniej lubi prowokować jak Rocky_Woj_Balboa.

użytkownik usunięty
kinoman1985

"Taką ocenę może dać tylko dziecko" - gratuluję. Wypowiedź na naprawdę wysokim poziomie, na poziomie użytkowników Yokichi, Rocky_Woj_Balboa, Klandestino, Schiz, Sanczopansa. Nie widziałem tej części, ale daję głowę, że ogląda się lepiej niż "Straszny film" czy "American Pie", których poziom jest wręcz kloaczny. Przyznam, że mam pewne obawy, jak dzielny Krokodyl poradzi sobie w realiach początku XXI wieku. W 1 i 2 części "Krokodyla Dundeego" nie uświadczysz takich scen jak widok faceta siedzącego na kiblu i wypróżniającego się - sorry, ja takich rzeczy nie kupuję. Wolę Micka Dundeego. Może humor w filmach o jego przygodach nie był jakiś wielce wyrafinowany, ale filmy miały jakieś przesłanie i można było oglądać bez obaw, że ujrzy się coś, po czym będzie miało się ochotę zwymiotować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones