PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275068}

Kroniki mutantów

Mutant Chronicles
5,0 9 165
ocen
5,0 10 1 9165
Kroniki mutantów
powrót do forum filmu Kroniki mutantów

Zacznijmy od tego, że obejrzałam niecałe 10 min, już miałam dość.
Źle rozrysowana mapa Europy mnie przeraziła,
Góry we wschodniej europie biegnące przez środek Polski jeszcze bardziej mnie przeraziły,
lecz mówienie na Rosjan/Azjatów/Czy *** wie kogo, per "Szwab" mnie rozwaliło i osiągnęłam
apogeum ... Więc nie polecamy chyba i tylko jeżeli ktoś uwielbia filmy klasy max. "e"
Pozdrawiam.

susanstohelit

co do mapy masz rację, wygląda na to że machinę śmierci zakopali na ślunsku:)
pozdr

ocenił(a) film na 8
susanstohelit

A to nie odwrotnie? To nie Wschodnioeuropejczycy nazywali tych drugich per "Szwab"?

ocenił(a) film na 8
doliwaq

Jednak nie. Obejrzałem jeszcze raz i zorientowałem się w sytuacji. Capitol i Bauhas walczyły na terenie dzisiejszej Polski, z tym że ci z Capitolu mówili angielskim akcentem i nazywali ludzi z Bauhas "szkopami", co jest absurdalne jeśli weźmie się pod uwagę, że cały teren Niemiec był w Capitolu.
Kiedyś gdy oglądałem ten film, nie zauważałem masy durnych błędów.

ocenił(a) film na 7
susanstohelit

Weźcie pod uwagę, że akcja filmu rozgrywa się za 700 lat. A do tego czasu różne rzeczy się mogły wydarzyć. Meteor czy asteroida i pozamiatane :)

Sienek86

Miejmy jednak nadzieję, że w czasie 700 lat mapa aż tak się nie zmieni, gdyż to oznaczałoby, że rzeczywiście zderzyliśmy się z drugą planetą tudzież wiele jednoczesnych erupcji wulkanicznych, które wpłynełyby na przesuwanie się płyt tektonicznych.. :D

susanstohelit

Ktoś w UE doszedł do wniosku,że Polska jest krajem zamieszkanym przez tak chaotyczny,przekupny i ciemny naród iż jedyne co im zostało to zrobić z ich kraju pasmo górskie jako atrakcję turystyczną :D

susanstohelit

Po 700 latach ziemia może różnie wyglądać a góry na terenie Polski faktycznie mogą powstać jeżeli przez ten czas kontynenty się pozderzają itp. itd. OMG geografia xD
Film spoko choć odrobinę przerażający

MurielMeg

Dokładnie... przecież 3000 lat temu Tatry były nad Bałtykiem.... no ale przez 3000 lat się to zmieniło... Zmiany o jakich piszesz, zachodzą przez miliony jak nie miliardy lat..a nie 700 lat (no chyba że jakaś kosmiczna katastrofa)

ocenił(a) film na 3
susanstohelit

700 lat postępu a tu walka w okopach jak w czasie 1ej wojny światowej, nawet Chełmy jak by z tej wojny, a i broń też raczej bardziej z naszych czasów.
Narazie 20ta minuta, ciekawe co dalej będzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones