PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10868}

Kroniki portowe

The Shipping News
7,3 24 985
ocen
7,3 10 1 24985
6,4 5
ocen krytyków
Kroniki portowe
powrót do forum filmu Kroniki portowe

Po tak dobrej obsadzie spodziewałem się czegoś o wiele lepszego.Film się zapowiadał dość dobrze na samym początku, do momentu śmierci żony Quoyle'a- czyli przez jakieś pierwsze 15 min.Potem to była tylko jedna wielka nuda...Nie rozumiem tak wysokiej oceny? W ogóle to chciałem go obejrzeć ze względu na grającą w nim Cate Blanchett ,no i jak zwykle na niej ,się nie zawiodłem, zagrała świetnie, szkoda tylko że ja uśmiercili zaraz na samym początku!

ocenił(a) film na 9
markom65

wydaje mi się, że nie zrozumiałeś przekazu filmu

ocenił(a) film na 5
markiza55

a czegóż tu nie rozumieć? Film po prostu nudny i nie napisałem tego dlatego że go nie rozumiem, tylko dlatego że mi się nie podobał...

ocenił(a) film na 9
markom65

ta i ta muzyka taka..jakaś ..nie no nic się nie dzieje..! co ja tam będę pisała , że za każdym razem można odkryć w tym filmie coś nowego i prawdziwego ..najlepiej powiedziec be ! i od razu człowiek może czuć się lepiej !

ocenił(a) film na 7
markom65

Zgadzam się z Tobą w 100%, poza świetną grą aktorską i historiami rodzinnymi głównego bohatera - słabo. Tak jak wspomniałeś, pierwsze 15min zapowiadało naprawdę ciekawy film...

ocenił(a) film na 10
markom65

Ten film po prostu ma swój klimat. Albo go poczujesz i będziesz zachwycony albo nie poczujesz i będziesz rozczarowany. Tu nie ma czego rozumieć, bo film jest bardzo prosty. To po prostu trzeba poczuć. Tak samo jak wiele osób będzie się zachwycać filmami Woody'ego Allena, a do mnie w żaden sposób nie trafiają. Po prostu nie trawię tego humoru.

markom65

Popieram, mimo klimatu i znakomitych aktorów, zwykła nuda. Do końca filmu nie wiadomo o czym właściwie jest i do czego zmierza.

użytkownik usunięty
markom65

Mam zupełnie odwrotnie. Nie lubię tego typu filmów więc nie spodziewałem się właściwie niczego a tu proszę, bardzo pozytywne zaskoczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones