PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 704
oceny
7,6 10 1 158704
7,3 15
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Japiernicze jakoglądałem ten film to myślałem że mnie k"""ca trafi..
Chodzi mi np o to jak sie z tym "kumplem" bije w jego domu - no myslałe mze krzykne "przestań ruszać tą kamerą!! Ja***ole!" Przeciesh niby ze tam sie lali ale ta kamera tak popierniczała że nic nie było widać koelśtąkamere chyba w rękach trzymał :(.

Było jeszcze kilka akcji ale jush nei mam słów

______________________________ ____________________________

Po za tym film jest dobry i jest takiej samej jakości jak Toźsamość Bourne'a.



Nuta co jest na końcu filmu to MOBY - EXTREME WAYS

ocenił(a) film na 7
WODNY

Też tak sądze. Film nawet spoko, ale kamerzysta chyba ciągle chodził najebany, bo większość akcji jast tak chu.owo nakrecone że trzeba się bardzo skupić żeby się zoriętować co sie dzieje.

ocenił(a) film na 10
WODNY

Dla mnie wlasnie zdjecia byly super! Ruch kamery dodawal autentycznosci sceny i tworzyl napiecie. Tylko, ze trzeba ten film ogladac w kinie, bo na telewizorze da to niekoniecznie zamierzony efekt...

ocenił(a) film na 8
WODNY

masz racje nie nadazalem ogladac za szybko sie wszystko dzialo wiele stracilem

ocenił(a) film na 8
WODNY

No ja na tym bylem w kinie i dalej podtrzymuje opinie !! Za szybko kręciłta kamerą a jak była akcja co sie z agentem tłukł w domu to krzyczałem w głowie sobie PRZESTAN KUE*** RUSZAC KAMERĄ FLUSIU BO NIC NIE WIDZE !!!

ocenił(a) film na 9
WODNY

Moim zdaniem film byl bardzo udany, tyle jest teraz filmow akcji i wiekszosc do dupy. To ze krecili kamera to po to zeby dac szybkie tempo filmowi. Nie mam zadnych zastrzezen, Mat Damon zagral to na najwyzszym poziomie. Jedym slowem zajebisty film.

użytkownik usunięty
Alexander_Morozevich

film był doskonały, zdjęcia tez ( jak oglądałem sceny walki to mi się przyominały szczeniackie "solówy" z kumplami, też tak chaotyczne jak ruch kamery ) :-)

ocenił(a) film na 10
WODNY

Rzeczywiscie, kamera jest dosyc chaotyczna, ale mozna sie przyzwyczaic. Jak sie film oglada 2-3 raz, to juz jest spoko. poza tym o to wlasnie chodzilo. nikt by tego przez przypadek nie nakrecil. Teraz stwierdzam, ze bez tych scen to nie byloby to..

ocenił(a) film na 8
Matt_Demon

Montaz momentami za szybki, niewprawne oko sie pogubi, co innego, jak sie obejrzalo kilkadziesiat filmow akcji. 'Krucjata' zrobila na mnie lepsze wrazenie niz 'Tozsamosc', mam nadzieje, ze tendencja sie utrzyma (zaznaczam, ze nie czytalem ksiazek i nie oceniam filmow w zwiazku z Ludlumem [ktorego czytalem "Przesylke z Salonik" i byla swietna]). Subiektywnie - 7/10 :).

WODNY

Tez sie z toba zgadzam, nienawidze tej kamery jak diabli wkur*** mnie tak samo jak w "24 godz" - tego serialu nie dało sie ogladac. Poza tym film niezły choc oczekiwałem czegoś wiecej.

P.S. Oni chyba specjalnie najebanych kamerzystow dają;)

WODNY

Dla mnie kicha !! pierwszaczesc 100 razy lepsza !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones