PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 700
ocen
7,6 10 1 158700
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Film ten jest dobry jednak wciąż mało akcji podobnie jak z częścią 1 Bourne’a .Tak więc tutaj mamy trochę akcji jest tutaj kolejny pościg samochodowy tym razem Bourne muśi pokonać kolejnego szpiega tajnego mordercę który ma go zabić co więcej on likwiduje ukochaną Jasona no cóż ten pościg był niezły na równi z pościgiem z Tożsamości Bourne’a .Powrócę jeszcze do innych scen gdzie była walka Bourn’a z jakimś agentem coś w stylu z 1 części też zero muzyki podczas walki tylko jakaś szamotanina i przewracanie się ;(.No co dalej to mamy ciekawy pościg jak ten facet ściga Bourne’a i jego ukochaną ,no cóż więcej za bardzo nie pamiętam żeby tam było ciekawych scen akcji ;(.Tak więc Matt Damon może być ale tak jak powiedziałem w innym poście to sztucznie gra także i tutaj co nie znaczy że się starał i dawał radę no i że potrafił sprostać graniu tajnego agenta :).Tak więc film dobrze jest zrobiony jednak za mało tej akcji jak na film o tajnym agencie ściganym przez ludzi z jego korporacji.

ocenił(a) film na 9
Kinematograf

Trochę się nie zgodzę, co do wniosku: "za mało akcji". Trudno mi oceniac każdy film z osobna, bo przeważnie jak do nich wracam, to do wszystkich naraz. Mnie osobiście wydaje się, że jest to porządna produkcja, kawałek dobrego (nie najlepszego) kina akcji z jakąś przemyślaną konwencją. Brakowało mi porządnej ścieżki dźwiękowej przy konfrontacjach, ale nie uważam, że to było aż tak zauważalne na tle całego filmu. Matt Damon, podobnie jak w pierwszej części, podobał mi się w tej odsłonie, bo kupuje jego naturalizm i brak przesadzania z mimiką twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones