PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 616
ocen
7,6 10 1 158616
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Koszmarny montaż 5/10

ocenił(a) film na 5

Straszny montaż i kamera wszystko się trzęsie i lata milion cięć jak dla mnie takie coś jest strasznie denerwujące i przeszkadzające przez co obniża ocenę i odbiór tego filmu ale nie ma co ukrywać i tak słabszy od pierwszej części może nie aż tak dużo ale jednak.....

ocenił(a) film na 9
slobi

Ogarnij słownik jakiś.

ocenił(a) film na 5
McFlyPL

Jeżeli to jest próba zaczepki to mocno kiepska...

ocenił(a) film na 9
slobi

Nie, serio. Czytać się nie da.

ocenił(a) film na 5
McFlyPL

To jest mój styl pisania ale jeżeli coś Cię kole w oczy nikt Ci tego przecież czytać nie każe....

ocenił(a) film na 6
slobi

Nie chcę Cię urazić, styl pisanie jest OK, dobrze się czyta, ale mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych, było by jeszcze lepiej :D

slobi

To jest ich styl montażu ale jeżeli coś Cię kole w oczy nikt Ci tego przecież oglądać nie każe....

ocenił(a) film na 7
McFlyPL

Słownictwo jest bezbłędne. Zasad interpunkcji nie nauczysz się ze słownika.

ocenił(a) film na 10
slobi

Twój styl pisania jest strasznie denerwujący i przeszkadzający przez co obniża ocenę i odbiór tego co piszesz...

ocenił(a) film na 10
slobi

Ja sobie walnalem piwo i troche sie wyregulowalo...

ocenił(a) film na 10
slobi

Rzeczywiscie, srednio jedna scena trwala jakies 0.3-0.5 sekundy... Chyba Chinczycy cieli na akord...

ocenił(a) film na 10
BenMaciag

Zna ktos program to stabilizacji obrazu???

ocenił(a) film na 6
slobi

Miałem dokładnie to samo, jak dla mnie psuje to cały film. Co do stylu pisania, to niestety koledzy wyżej mają rację. Brak interpunkcji bardzo przeszkadza. Przychylam się do opinii van_der. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
slobi

spróbujesz obejrzeć film po latach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones