PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 616
ocen
7,6 10 1 158616
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Daję wszystkim częściom 10/10, ponieważ każda mnie wciągnęła i uważam, że każdy kinomaniak nie powinien w swojej kolekcji przegapić tego tytułu. Film zdecydowanie zasługuje na klasykę!

użytkownik usunięty
Wlodis

takie wypowiedzi to po prostu miod na moje serce ;) pozdrawiam!!

ocenił(a) film na 8
Wlodis

Całkowicie się z Tobą zgadzam,świetna trylogia, mistrzowska w swoim gatunku,super, i na sto procent wejdzie do klasyki.

ocenił(a) film na 7
Wlodis

Najlepsze to może za dużo powiedziane, ale na pewno są dobre :-).

Wlodis

Oczywiście genialne i ta piosenka na napisach końcowych - cudo! Ta część jest jeszcze bardziej niepokojąca od pierwszej. Czasami aż bałam się oglądać. I podob mi się to, że Jason wie, że był złym "człowiekiem", o ile można go było nazwać człowiekiem, a nie czymś w rodzaju maszyny. Do zabijania oczywiście. I chce odpukić swoje winy. Wie też, że poszkodowanym nie będzie łatwo wybaczyć, o ile w ogóle będą do tego skłonni, bo przecież on z autopsji wie, jak wiele to kosztuje (hoćby śmierć Marie, którą uwielbiałam swoją drogą, ale z nią ten film stałby się romansem a nie dobrym thrillerem, jeśli mogę tak nazwać ten gatunek.

ocenił(a) film na 10
Zmija

Moby Extreme Ways

Wlodis

I przepraszam za błędy typu "hoćby" zamiast "choćby", ale mam taką dziwną klawiaturę, że jak się za lekko przyciśnie, to literka nie wyskoczy na ekranie, a nie chce mi się tego ciągle sprawdzać.

Wlodis

I ja się wpisuje.
"najlepszymi filmami szpiegowskimi!!!" Sama prawda,
Świetna obsada i gra aktorska
Konkretny budżet
Prawdziwie efekty specjalne, zero efektów komputerowych
Genialne sekwencje walki wręcz, i pościgów.
Świetny scenariusz
Świetne ujęcia
Wszystko świetne, wszystkie moje oryginałki zajmują honorowe miejsce w moim pokoiku jako najleprzy przykład filmowej opowieści szpiegowskiej

użytkownik usunięty
pawlobit12

Fani serii - łączmy się!
Wszystkie trzy części traktuję jak swego rodzaju całość - wszystkie mają u mnie 10/10.
Kapitalne filmy.

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10

Dołączam się do Was. Również daje po 10 każdej części. Najlepsze filmy szpiegowskie ever!
Z zapartym tchem czekam na kolejną część. Ma być jakoś w 2011 r :)

użytkownik usunięty
ero4

ja także się przyłączam do powyższym wypowiedzi. Cudo x 3 i niedługo 4

ocenił(a) film na 7

Nie oglądałem wszystkich ale ta była fajna poza tym że Bourne był nie śmiertelny ale daje 7/10

kaganiec

taaa...

Bourne: W Paryżu była taka dziewczyna.....
Landy: a co jeśli jej nie znajdę ?
Bourne: To proste. Stoi obok Ciebie.

i wszystko jasne :D

ocenił(a) film na 10
delpiero105

Dokładnie, na miejscu Pam byłabym posrana ze strachu;)
To tylko dowodzi, że Bourne może dopaść każdego, w najmniej spodziewanym momencieXD

SPOILER:
Cały wywiad szuka gościa chu..wie gdzie, a ten jest na wyciągniecie ręki i chwilę przedtem mierzył do szefowej ze snajperki...
DOBREXD

ocenił(a) film na 10
delpiero105

Najlepsza scena

ocenił(a) film na 10
Wlodis

Dokładnie!! Trylogie ogladałem z 3 razy!!! Świetne kino i gra aktorska!!! Sceny walki niesamowite!!!

ocenił(a) film na 10
Wlodis

Czy najlepszymi to nie wiem;)
Ale IMHO również - jedne z najlepszych jakie widziałam do tej pory.
Najmniej przekombinowane, biorąc pod uwagę to co zwykle (bajeczki w kropeczki;) nam serwują w tego typu produkcjach;)

ocenił(a) film na 5
Wlodis

Filmy szpiegowskie? to nie są żadne filmy szpiegowskie tylko zwykłe amerykanskie akcyjniaki...

Klasyka? Czego ? napewno nie kina szpiegowskiego a tym bardziej kina akcji. Srednie filmy z jedną z najgorzej obsadzonych głównych ról i z gównianą kamerą ADHD.

ocenił(a) film na 10
Wlodis

Zgadzam się. Klimat jest nieziemski, i ta muzyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones