PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1504}

Kruk 3: Zbawienie

The Crow: Salvation
6,3 8 589
ocen
6,3 10 1 8589
Kruk 3: Zbawienie
powrót do forum filmu Kruk 3: Zbawienie

wiem że film jest stary i to juz trochę za późno na takie gadanie ale rażący jest ten błąd, że Alex ma raz długie a raz krótkie włosy (w jednej scenie ma na ok. 3-5 cm. rozczochrane włosy, a w innej ma krótko ostrzyżone włosy na ok.2 cm) O.o

Antatolak

właśnie, jest już za późno, więc nie gadaj

Antatolak

właśnie widziałam taka scenę :P

pati17188

na dachu, gdy ucieka ;D

ocenił(a) film na 6
Antatolak

Cholera, ja ty kiedyś zamienisz się w nieumarłego mściciela to też będziesz świrował pawiana z włosami ]:>

ocenił(a) film na 10
Antatolak

Racja ;p. Gdy odnalazł tą podróbę ręki z blizną - miał krótkie. Innym razem długie. Hm ... dziwne ; X

ocenił(a) film na 9
Chloe_Carter

Tak, rzeczywiście tak jest, ale film jest świetny i w żadnym wypadku mi to nie przeszkadza.

gniada01

mi też to nie przeszkadza za bardzo, ale zamiast skupiać się na filmie, zwracam za każdym razem uwagę na te włosy i mnie to rozprasza ;)

Antatolak

A Ty z linijką filmy oglądasz? :-D

rolnik_sam_w_dolinie

To się rzuca w oczy.

ocenił(a) film na 10
Antatolak

lol odp jest prosta 1. właśnie jest już za puźno
a 2. całego filmu nie robi się w 1 dzień tylko parę mieśęcy co trochę inną scenę więc pomiędzy kręnceniem scen mógł się parę razy ściąć na krótko prosze macie odp dlaczego tak jest ;)

werka709

Po pierwsze proponuję odnieść się do lektury p.t.: "słownik", po drugie Eric wiedział, że gra w filmie, więc powinien przez ten czas utrzymać tą samą fryzurę a nie zmieniać.

ocenił(a) film na 4
Antatolak

Prawdopodobnie sceny te były filmowane później, kiedy aktor zmienił fryzurę i zdarzyła się taka montażowa wpadka. Czasem dodatkowe sekwencje nagrywane są nawet kilka tygodni/miesięcy po zakończeniu zdjęć. A tak swoją drogą, to od kiedy film z 2000 r. jest stary? Stary film to może być przedwojenny albo czarno-biały, a 2000 r. to bez mała kino współczesne. Od premiery minęło niecałe 20 lat i niewiele od tamtych czasów się zmieniło, a nie 80 czy 90. lat, żeby kinematografia zmieniła się skrajnie. Ale dla niektórych nawet produkcje z 2015 r. są uznawane za nieoglądalne starocie, LOL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones