PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550942}

Kruk

The Crow
4 434
chce zobaczyć
Kruk
powrót do forum filmu Kruk

The Crow

użytkownik usunięty

Brandona Lee nikt nie pobije,ale może warto dać szanse Evansowi?....
2,3,4 część Kruka byly jakimś nieporozumieniem.Oglądnąć nie zaszkodzi,ale pierwowzorowi trudno bedzie dorównać:)

Ja z kolei się boję, co oni z tego zrobią...

Evans wycofał się z projektu.

Wiadomo - pierwowzoru już nikt nie przebije, ale jestem ciekawa tej produkcji. Również bardzo bym chciała zobaczyć Evansa w Roli Erica, ale jak już wspomniała libelula - niestety się wycofał.
Jak zrobią dobry remake - tylko na tym fani zyskają, zaś jak coś skopią - cóż... "Kruk" jest tylko jeden (;

Większość ludzi nie rozumie, że nowa część to nie reboot, ale wierna adaptacja komiksu, którego chyba wielu nie czytało, film różni się nie tylko fabułą, ważnymi elementami między innymi krukiem, ale przedewszystkim stylem i klimatem...

FIlm z brandonem uwielbiam, ale nowy film traktuje jako całkowicie inny film bo ma być on wierny komiksowy i jeśli będzie to będzie to przeciwwaga dla kruka z lee, bo produkcje wtedy będą się ogromnie różnić i nienachodzić na siebie.

Brandona pobiłby Steven Seagal spokojnie, gdyby Brandon żył oczywiście.

użytkownik usunięty
anonim7

W wypowiedzi nie chodziło o sile fizyczna tylko o gre aktorska.wyobrazasz sobie seagala jako Kruka?bo ja nie.Brandon mial to cos co oddawalo swietnie charakter tej roli:)

Hehe no tak, to była ironia tylko ;d Brandon był dobrym aktorem i był dobry w sztukach walk, a Steven nie jest aktorem do grania tylko do pokazywania sztuk walk hehe, pozdrawiam :)

Ale jak Ty to możesz ocenić skoro Brandon jest tylko w retrospekcjach z Sofią Shinas. Po przemianie to są tylko dublerzy i CGI. To jak Ty to możesz ocenić?

Akurat trójka jest bardzo dobrym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones