PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550942}

Kruk

The Crow
4 241
chce zobaczyć
Kruk
powrót do forum filmu Kruk

I tak trzeba ten film traktować. Jako kolejna część serii. Niewątpliwie nie przebije pierwowzoru, który ma u mnie jak i u wielu fanów status klasyka. Kolejne części to słabsze kalki oryginału. Nowe czasy nowe inspiracje. Tym razem mamy hipstera rapera niczym Jokera w wykonaniu Jareda Leto. Mimo odejścia od goth klimatu chętnie zobaczę co tu napsocili. Może będzie łupał techno i image bad boya to tylko zmyłka.

lsd909

Jak to nie.. Trzeba bylo nazwac inaczej bohaterow.. A tak dorobią sie kasy na śmierci Brandona, ktory oddal najcenniejszy dar dla filmu.. Ekipa skonczyla go w hołdzie dla niego co nie bylo latwe wracając na plan gdzue zdarzyla sie tragedia.. Inne kruki nie nazywaly sie Eric Draven wiec reżyserzy to rozumieli.. A tutaj latwa kasa na dorobku legendy.. Gdzie zwiastun to totalne dno. Z szacunku dla kogos nie powinno byc tego filmu. I jak mozna to traktowac tak lekko..

Justice_fw

Był serial The Crow Stairway to Heaven z 1998 roku z Markiem Dacascosem i on był w nim Ericiem Dravenem.

izabela_rokosz

Tylko po 1 sezonie zostal usuniety na prośbę fanow Brandona. A Marc przyjaźnił się z Brandonem i przynajmniej charakteryzacja byla ok..

Justice_fw

Serial nie był zły, mam go na dvd. Dla mnie The Crow i Eric Draven zawsze będą miały twarz Brandona Lee i chociaż jest to jeden z moich ulubionych filmów to nie widzę przeciwskazań co do nowej "wersji". Jednak zgodzę się z tym, że albo powinni być bardziej wierni komiksowi i wtedy takie, a nie inne imiona bohaterów by nie raziły albo dać im inną tożsamość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones