PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561591}
6,8 28 906
ocen
6,8 10 1 28906
5,7 3
oceny krytyków
Kruk. Zagadka zbrodni
powrót do forum filmu Kruk. Zagadka zbrodni

Bardzo podobny do Sherlocka fajny kryminalny klimat wciągający miło spędzony czas przed
TV

ocenił(a) film na 8
Artur88Tupac

Też mi przypominał Sherlocka. Film ogólnie bardzo dobry tylko ta końcówka jakaś taka zbyt banalna i niepasująca do całości.

ocenił(a) film na 8
aleks87

ja czekałam na happy end i zupełnie nie spodziewałam się takiego rozwiązania akcji więc dla mnie końcówka dobra była + jeszcze konający Edgar na tej ławce , super

ocenił(a) film na 6
agloo

Wystarczyło poczytać trochę o Edgarze Allanie Poe żeby być całkowicie przygotowanym na takie rozwiązanie. Film ten jest próbą opisania ostatnich dni życia autora, o których nie wiadomo praktycznie nic. Wydarzenia przedstawione w filmie są równie prawdopodobne jak lądowanie kosmitów na ziemi. Dla mnie ten film jest nieco uwłaczający, nie przystający do twórczości wielkiego poety.

ocenił(a) film na 7
Artur88Tupac

kiedy będzie z lektorem?

ocenił(a) film na 6
pklo01

Sądzisz, że to odpowiednie miejsce na takie pytania? A propos filmu, zupełnie nie rozumiem systemu oceniania niektórych z Was, zwłaszcza tych, którzy dają 10 ponieważ film jest "Bardzo podobny do Sherlocka fajny kryminalny klimat wciągający miło spędzony czas przed TV". No faktycznie, powiało arcydziełem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones