PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193993}

Krwawa środa

Bloody Wednesday
4,8 27
ocen
4,8 10 1 27

Krwawa środa
powrót do forum filmu Krwawa środa

Nasz główny bohater był dobrym mechanikiem samochodowym. ale zapomniał jak się naprawia silniki i poszedł nago do kościoła. trafił do zakładu dla czubków, ale wyszedł. brat zakwaterował go w nieczynnym hotelu. Nasz bohater ma przygody z duchami i ulicznym gangiem.
Fabula jest dziwaczna i idiotyczna. o ile koniec filmu można przewidzieć, w sumie jesteśmy o nim poinformowani na początku, to w trakcie dzieje się wiele rzeczy tak dziwnych, że trudno je przewidzieć.. niestety technicznie film jest bardzo słaby. udźwiękowienie, obraz, zdjęcia... no cóż widać niski budżet, choć scena strzelaniny jest nawet ok, w porównaniu do reszty.
aktorstwo i dialogi są miejscami znośne, a miejscami koszmarne.
jednak największym koszmarem jest tu muzyka. po 10 minutach filmu miałem ochotę przebić sobie czaszkę pilotem, byle tylko przestać tego słuchać. jednak po 20 minutach przyzwyczaiłem się i miałem dziwną ochotę brnąc dalej w to dziwactwo. ale było ciężko i oglądałem film w 3 30minutowych ratach :/
wracając do muzyki, to coś na poziomie jakiejś starej gry komputerowej, jakieś koszmarne dźwięki jakby MIDI, naprawdę bolesne. jednak dziwactwo fabuły, w połączeniu z tą koszmarna muzyką i ogólnie tandetą tworzą momentami iście szatański koszmar dla widza, upiorny klimat filmu, który chce Cię zabić. dla koneserów złych i dziwacznych filmów może to być ciekawa pozycja. w sumie również dla masochistów.
* (podstawa) + * (za ambicje scenarzysty, bowiem fabuła jest całkiem oryginalna i nie zapatrzona na slasherowe mody) + * (za dziwactwo, tandetę, razem z muzykę czyli wartość tego "dziełka" jako Złego Filmu) = 3/10

kangur_msc_CM

Nie ma dzwiekow MIDI kolego ... MIDI to technologia pozwalajaca na klawiszowa obsluge dzwiekow zewnwetrznych syntezatorow i przelanie ich sygnalu do komputerowego sekwencera ... W skrocie MIDI to w ogole nie dzwiek, zeby uzyskac dzwiek z urzadzen MIDI takich jak syntezatory czy modulatory trzeba najpierw skompresowac dane dzwieki w odpowiednich sekwencerach do wymaganego formatu np Wave ... Pewnie miales na mysli dzwieki polifoniczne, 8 bitowe ... Wiem o tym wszystko bo sam mam studio oparte na technologi MIDI i nie tylko. Sam wszystko samemu ustawialem.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones