PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601286}

Krwawa rzeka

The River Murders
5,5 2 653
oceny
5,5 10 1 2653
Krwawa rzeka
powrót do forum filmu Krwawa rzeka
ocenił(a) film na 3
miotacz plomieni

Chyba sobie jaja robisz?

miotacz plomieni

czy antyaborcyjna? nie jestem tego taki pewien, w końcu ten który się mścił przedstawiony jest jako totalny psychopata

miotacz plomieni

Poniżej ktoś zaprzecza, że antyaborcyjna. A jednak pośrednio wynika z tego filmu odrażający obraz aborcji. ---UWAGA SPOILER ----Śledczy po zidentyfikowaniu mordercy mówią o tym, że podpalił dwie kliniki aborcyjne i wykradał płody z klinik aborcyjnych, następnie pytają "Raya Liottę" czy widział kiedys aborcję, a ten odpowiada: "Nie. Kto patrzy na takie rzeczy?" Filmy działają też pośrednio. Mimo że mordercą jest obłąkany antyaborcjonista, to myślę, że jego postać nie usuwa z świadomości widzów krwawego opisu aborcji, przedstawianej w propagandzie lewicowo-liberalnej jako tylko "zabieg". Może dać tez do myslenia styl życia (seksualnego) bohatera filmu - ta lista "partnerek"... może da to komus do myślenia, może komuś, kto przeżywa pokusy zdrady małżonka. "Powidok" w odbiorze widza zostawia jeszcze inne tło - piękno Biblii, choć tu jest cytowana przez chory umysł. Naprawdę filmy wywierają wpływ na ludzi różnymi "pasmami" treści, nie tylko wąskim pasmem fabuły.

ocenił(a) film na 7
miotacz plomieni

Nie wiem czy rzadkość, ale masz rację.

ocenił(a) film na 5
miotacz plomieni

Jak dla mnie proaborcyjny, jakby ta Rebeka (czy jak jej tam) usunęła ciążę jak się umówili, byłoby o 1 seryjnego mordercę mniej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones