PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210050}

Krwawa uczta

Feast
5,6 7 226
ocen
5,6 10 1 7226
Krwawa uczta
powrót do forum filmu Krwawa uczta

Niezły film

ocenił(a) film na 7

Dawno się tak nie uśmiałem na horrorze, twórcy całkiem sprawnie bawili się konwencją i
powstał przyzwoity horror komediowy.

ryhu13

...No faktycznie ciekawy film można się pośmiać, ale też przestraszyć ;-)

ocenił(a) film na 6
piotsim

zgadzam się. Obawiałem się że może będzie źle komentowany ale cieszę się że jednak każdy ma podobne zdanie co ja. Dobra scena z fiutem, z tym okiem, samochodem na końcu z różowymi spodniami oraz wiele wiele innych.
Zaczął się dość tandetnie od tego że wchodzi "bohater" typowy samiec alfa i gadka. Myślę ahaa... kolejny tandetny horror. A tu ginie on, ginie smarkacz, akcja z humorem. Naprawdę fajny film ;]

ocenił(a) film na 2
kamilneopl

Naprawdę nie wiem, jak to się stało, że obejrzałem tę chałę do końca. Chyba dlatego, że był tak zły, że aż chwilami zabawny. Przyznam, że w przyzwoita była była scena z "bohaterem".
Sorry, ale w kategorii "horror komediowy" "Martwe zło" dość wysoko ustawiło poprzeczkę.

ocenił(a) film na 9
piotsim

Ogólnie mnie się podobał. Po kontynuacji spodziewałem się czegoś innego, po twórcy poszli w stronę parodii,.. Ale i tak uważam że wyszła im niezła trylogia. Świetnie się ogląda, potrafi zaskoczyć. I chętnie bym zobaczył dalszy ciąg :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones