PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210050}

Krwawa uczta

Feast
5,6 7 225
ocen
5,6 10 1 7225
Krwawa uczta
powrót do forum filmu Krwawa uczta

Gdzie znajde trailer do tego filmu? I o co w nim chodzi?

Cineman_3

Film jest wynikiem RealityShow nadawanego w stanach pod nazwą PROJECT GREENLIGHT. Polega to na tym że Producenci wykładają kasę na jakiegoś nieznanego reżysera i ten robi film za małą kasę i oni to cały czas na bierząco filmują. Ben Affleck i Mat Damon to protegują. Ten film powstał w ostatnim sezonie. Wątpie że dotrze do Polski, może na DVD.
Oglądałem kilka odc tego realityshow i film mimo wszystko moze być fajny. DUŻO GORE... :D

ocenił(a) film na 6
Cineman_3

Widziałem zwiastun,jest na comingsoon.net
Polecam

Cineman_3

witam.

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=82433320&blogID= 162370717&MyToken=be477e6f-cbee-422f-ac50-d97fc896395a [blog.myspace.com/index....] - tutaj jest trailer do filmu. po obejrzeniu go stwierdzam ze niestety nie bedzie to zaden porywajacy film... niestety film jakich duzo ostatnimi czasy, przypominajacy fabula Wrong turn i inne tego pokroju - jest sobie grupka ludzi, ktorych COS atakuje. jest odwazny facet, jest ladna i rownie odwazna kobieta i jest kilka innych osob, ktore sie boja... i ble ble ble ble ble ble ble... to juz raczej wszyscy widzielismy... mam nadzieje ze film uratuja sceny gore o ktorych wspominal Randall... (nie wiem na jakiej podstawie...) chociaz szczerze mowiac mam nadzieje ze sie myle i ze film okarze sie calkiem przyzwoitym obrazem.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones