PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210050}

Krwawa uczta

Feast
5,6 7 222
oceny
5,6 10 1 7222
Krwawa uczta
powrót do forum filmu Krwawa uczta

prawdziwa gratka

ocenił(a) film na 8

dla koneserów keczupowych horrorów. Nostalgiczna podróż do czasów "Martwicy mózgu"&co.
Zero CGI i oldschoolowy klimat wczesnych lat 90tych, sprawia, że miłośnicy gatunku ery vhs'ów będą zachwyceni. Śmiem twierdzić, że pastisz gatunkowy wyszedł tu lepiej niż w przypadku "Planet terror". Jesli ktoś lubi bardzo czarny humor, a gatunek literacki spod szyldu "bizarro" nie jest mu obcy będzie zadowolony. Sceny gore na wysokim poziomie, choć pokazywane raczej w wesołkowatym kontekscie. Widok H.Rollinsa w różowych getrach bezcenny, a przy scenach typu "potworny" fiut ucięty drzwiami płakałem ze śmiechu. Polecam wszystkim o mocno niekonwencjonalnym poczuciu humoru i miłośnikom "dobrych, starych" klimatów spod znaku "uroczej i krwawej, niczym nieskrępowanej głupoty pławiącej się (dosłownie) w hektolitrach krwi i śluzów wszelakich"

ocenił(a) film na 7
ftw_2

Racja w całej rozciągłości. Film żywcem wyjęty z lat 80tych, jeśli chodzi o klimat - oczywiście na plus. W zasadzie najsłabszym elementem tego filmu są potworki, tak strasznie marne, że aż nieistotne. I tu pojawia się paradoks, niby te potworki strasznie liche ale wydarzenia w filmie dzieją się przez ich inwazję. W tym momencie dochodzimy do dobrego scenariusza, serio, dzięki niemu film jest uratowany. A kolejne części to już totalna jazda po bandzie, absurd na całego. Jak dla mnie wszystkie 3 części to najlepsza seria horrorów komediowych ostatnich lat.

ocenił(a) film na 8
Mirando 69

O, nawet nie wiedziałem, że są dalsze części. Nie ma jak spostrzegawczość:) - Nie przyszło mi do głowy, że mogą być kontynuacje:)

ocenił(a) film na 7
ftw_2

No to czas nadrobić zaległości, oglądaj - polecam z ręką na sercu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones