PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554960}

Krwawa zemsta

Blood Out
5,1 1 335
ocen
5,1 10 1 1335
Krwawa zemsta
powrót do forum filmu Krwawa zemsta

Od kiedy wejście do gangu to jest 5 minut roboty, zdobycie szacunku szefa po jednej robótce. No i do cholery, przecież jeden z członków widział Michaela z odznaką i bronią, to co niby potem go nie poznał bo dziar tamten na robił. Sorki ale ja tego nie kupuje, temat i obsada zmarnowane jak jasna cholera dlatego tylko 4/10 Luke co ty tam robisz, bo to że Vinnie gra w chałach to się już przyzwyczaiłem, Kilmer chyba dorabia na emeryturze bo czasy świetności (Gorączka) już mineły, już nie jest piękny i młody i nikt go nie chce. 50 Centa już nie wspominam bo to nie aktor tylko średni raper z kilkoma fajnymi kawałkami i to gdyby nie Eminem i Dr.Dre to by dalej handlował dragami albo by go ubili, a to że on grał niby policjanta to żadna rewelacja bo za bardzo "prawy" ten policjant nie był.

ocenił(a) film na 5
Mateo_SF

Też mnie zdziwiło, że go nie poznał i od razu go przyjęli i wogóle. Ogólnie fajny pomysł ale całość średnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones