PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554960}

Krwawa zemsta

Blood Out
5,1 1 338
ocen
5,1 10 1 1338
Krwawa zemsta
powrót do forum filmu Krwawa zemsta

Opis

ocenił(a) film na 4

Witam,

film muszę przyznać, że nawet niezły. Bajka z tym, że kto wygra ten rządzi "kontynentami" czy też światem.. Momentami dobra akcja a momentami płytki (nawet akcji brak). Gra 50 Centa jest słaba w tym filmie, w dodatku irytujący głos "raperski" tego policjanta, no mało realne aby policjanci pobili innego policjanta (na posterunku policji) tylko za tekst, że nie są godni noszenia blachy. Val Kilmer też bardzo słabo zagrał (strasznie się spasł swoją drogą) i widać, że chwyta się wszystkiego aby stać go było na jedzenie skoro Biedronek w USA nie ma (żeby nie było to sam robię w Biedronce zakupy co niektóre). Dziwi mnie też kolejność wypisanych aktorów w napisach końcowych (1. Luke Goss - co mnie nie dziwi, 2. Val Kilmer - niespodzianka jak dla mnie gdyż pojawił się 2 czy 3 razy..., 3. Curtis Jackson - epizodyczna rola jak V. Kilmera, 4. inni). Pewnie za te 2 minuty w filmie dostali więcej zielonych niż pozostali za cały film.. A no i wpadka - w 1h6m39s filmu podczas kolejnego ujęcia widać jak kamerzysta uchwycił (i niestety nie zostało to wycięte) w pewnym sensie "klapsa" czyli początek kręcenia sceny. Stoi sobie "ziomek" i po sekundzie zaczyna iść (a właściwie się bujać) w stronę kumpla co stoi 2m dalej i się witają.
Film można obejrzeć ale nie spodziewajcie się wielkiego BUM.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Juna_3

PS Jeszcze dopiszę o takim "małym" niedopatrzeniu filmowców.. Chcąc ukazać pościg i wielkie prędkości aut powinni się bardziej postarać a nie pozwolić na wolną jazdę samochodów a potem tylko przyspieszyć taśmę... To widać...

ocenił(a) film na 6
Juna_3

heh a mnie rozbawiło jak podczas walki końcowej ta blondyna była ubrana w lateksowe wdzianko z czerwonym futerkiem a w następnej scenie już na gustownie śmiga :) ogólnie dla mnie film nie był aż taki zły... w sumie to nawet nawet. na tym filmwebie to strasznie dużo krytyków filmowych sie urodziło :) lol żeby pisać że filmy uwe bolla są lepsze od tego to już spora przesada! Film ma kilka minusów ale ogólnie jestem zadowolony z tego seansu ;) 6,5 / 10

peliniusz

Popieram "peliniusz" film może oskara nie zdobędzie ale można go śmiało obejrzeć. Daje 6/10. Pozdrawiam wszystkich pseudo krytyków

ocenił(a) film na 3
seba_18

na 6/10 zasługuje, niezły film

ocenił(a) film na 2
Slowianin

To obejrzyj jeszcze Cross talizman i berło a jeżeli dotrwasz do końca i powiesz że niezły, to ja już naprawdę wolę oglądać śniżenie ekranu po wyciągnięciu wtyczki anteny...

ocenił(a) film na 3
piotrbimbasik

lecz się

piotrbimbasik

mistrzu jak coś to Cross Amulet i berło a jak się nie znasz to się nie wypowiadaj bo tylko robisz z siebie pośmiewisko

ocenił(a) film na 6
peliniusz

Dokładnie. Ja też jestem zadowolony z seansu. Ciekawa obsada była, Tamer Hassan i Vinnie Jones fajnie zagrali, Luke Goss również dobrze się sprawił. Szkoda faktycznie, że tak rozdmuchali tę fabułę. Walka o posiadanie kontynentu, a odbywa się w jakimś starym hangarze, no i w ogóle, kto by walczył w taki sposób o dominacje na kontynencie? Aczkolwiek sama walka ładnie zrobiona, dobra muzyka w tle leci.
Mnie w sumie rozwalił motyw z tym samochodem an końcu. Przekoziołkował z 5 razy, przeleciał kilkadziesiąt metrów - co bardzo fajnie wyglądało - ale pasażerom nic się nie stało. Ci ludzie w środku nie mieli prawa przeżyć... Jest kilka takich dziwnych rzeczy w tym filmie, aczkolwiek dla czystej rozrywki obejrzeć można. 6/10

P.S. "Gun" - gdzie też gra Curtis Jackson i Val Kilmer jest gorszy od tego. Teraz chyba będę musiał zmierzyć się z tym "Cross Amulet", czy faktycznie taki żenujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones