PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35079}

Krwawy deszcz

Zi yu fengbao
8,0 33
oceny
8,0 10 1 33
Krwawy deszcz
powrót do forum filmu Krwawy deszcz

Trzymająca w napięciu akcja,świetnie zrealizowane sceny strzelanin walk,wysoki poziom techniczny-widać że panowie dysponowali sporym budżetem.Nic więcej dodawać nie trzeba,fani sensacji made in Hongkong niech czują się w obowiązku obejrzeć Krwawy deszcz,przeciwników i tak nie przekonam..9/10

ocenił(a) film na 7
hellboyjr

A ja mam problem z tym filmem. Trzeba przyznać, że fabuła jest super, i sam początek bardzo mi się podobał, ale później nieco się posypało. Bo z tego można było zrobić albo klasyczną sieczkę "zabili go i uciekł" albo kawał psychologicznego dramatu, a miałam wrażenie, że film balansował po środku, jakby twórcy chcieli połączyć to i to a nie wyszło.
Ale to nie znaczy, że film mi się nie podobał. Miło spędziłam czas. I też uważam, że dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa.

Kasiek_haz

Wiesz może gdzie ten film obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

zabiliście mi gwoździa
rzeczywiście nigdzie tego nie ma teraz, a za cholerę nie mogę przypomnieć sobie gdzie ja to oglądałam

Kasiek_haz

Szkoda. ;) Ale dzięki za odpowiedź. :)

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

spytam na wykopie, może ktoś tam ogarnięty znajdzie
ale z tego co pamiętam miałam ten film albo na dysku, pobrany w bólach od jednej osoby z wysp bezludnych
albo był to jakiś marnej jakości stream z angielskimi napisami

od tamtego czasu nie przeszukuję już czeluści internetu, bo mam dwa sprawdzone źródła gdzie jest 90% tego, co szukam
Purple Storm niestety tam nie ma :(

Kasiek_haz

Dziękuję, że się popytasz. ;) A można wiedzieć, jakie to są dwa sprawdzone źródła?

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

gooddrama.net (tu jest kilka filmów z Danielem, nawet tych starszych) i myasian.tv
jeszcze viki.com (do seriali)
napisy głównie angielskie

podobno asiandvdclub ma "wszystko", ale trzeba mieć tam konto, a żeby mieć konto trzeba dostać zaproszenie

Kasiek_haz

Dziękuję za te strony. Nie znałem ich wcześniej. :)

A, co do asiandvdclub ciekawe czy ktoś z userów filmweb ma tam konto?

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

any time :)

jakby co znam gościa na wykopie, który ma konto

Kasiek_haz

Czyli, jak będziesz chciała to od niego sobie załatwisz wejście na tamtą stronkę?

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

dawno z nim nie rozmawiałam, ale myślę, że nie robiłby problemu :)

hellboyjr

Wiesz może gdzie ten film obejrzeć?

ocenił(a) film na 9
wilczekstepowy

Swego czasu był wyświetlany ze dwa razy na TV4, przez jakiś czas miałem go nawet nagranego na VHS, niestety dziś już nie mam tego filmu, a szkoda bo chętnie bym sobie przypomniał, czy jest gdzieś w sieci to nie mam pojęcia.

hellboyjr

Aha, rozumiem. Ciężko go znaleźć w sieci. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones