PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200092}

Krwawy diament

Blood Diamond
7,5 265 906
ocen
7,5 10 1 265906
6,4 16
ocen krytyków
Krwawy diament
powrót do forum filmu Krwawy diament

Sceny akcji lepiej zrobione niż w filmie "Helikopter w ogniu", doskonałe ujęcia i montaż oraz aktorstwo na wysokim poziomie. Polecam.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Trup się ścieli gęsto jak w "Szeregowcu Rayanie" ;-) Siadając do tego filmu nie sądziłem że będzie to taka rzeź.

ocenił(a) film na 9
bestek87

No właśnie, bardzo dobra produkcja.

nudecroft

Można nawet powiedzieć, że szarża Leo przez wioskę podczas nalotu jest zaczerpnięta z BHD czy Ryan'a. Świetny film.

ocenił(a) film na 9
Jerich0

No mnie też się podobał, co racja to racja, świetna produkcja.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

Ale z tym sceny zrobione lepiej niż w helikopter w oginu to nie przesadzajmy

ocenił(a) film na 9
Adamalo516

Dla mnie lepsze albo przynajmniej porównywalne i zbliżone. Jakby były takie jak w Rambo 4 to już w ogóle byłby totalny odlot.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

aaa czyli takie fantasy ;) Helikopter jest dużo bardziej realistyczny, ma przepiękne sceny walk

ocenił(a) film na 9
nocek007

Kwestia gustu, mnie w sumie obie produkcje się podobały ale Krwawy diament w szczególności. Tam jeszcze jest odpowiednie przesłanie.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Zgadzam się,akcji co nie miara,do tego super efekty specjalne.Film długi,ale nawet nie czuć przez chwile znużenia.Aktorstwo też na najwyższym poziomie.Żałuje że dopiero teraz po tylu latach zdecydowałem się obejrzeć ten film na TVN.

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Takiego filmu nie należy oglądać na kanale gdzie przerywają reklamami. Człowiek wczuwa się w film a tu nagle reklama psuje cały seans i cały film. Dlatego jak film wychodzi na DVD to kupuję i oglądam. Fajnie że się zgadzasz bo film w istocie jest świetny.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

Ja lubię nawet reklamy,czasem dobrze zrobić sobie na coś przerwę.Jak oglądam na Bluray to też robię pauze na przerwę ;)

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Acha, no spoko. Np przerwa na fajeczkę ; )

ocenił(a) film na 8
nudecroft

O dokładnie,kto co lubi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones