PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200092}

Krwawy diament

Blood Diamond
7,5 266 005
ocen
7,5 10 1 266005
6,4 16
ocen krytyków
Krwawy diament
powrót do forum filmu Krwawy diament

hey

ocenił(a) film na 6

powiem krotko , dobry film i tyle. Na kolana nie rzuca ,gra w nim Leo ---nie cierpie go ,wrecz czuje antypatie do tego czlowieka. niestety ale jest on dobrym aktorem .przyznaje ze choc go nienawidze to aktorem jest swietnym. co mnie w tym filmie zawiodlo? brak krajobrazow Afryki ! zdecydowanie bylo tego za malo.niezly filmik ,ktory warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
bananowiec_100

To nie miał być film przyrodniczy na temat Afryki, tylko dramat z konkretną historią i przesłaniem. Jak chcesz oglądać krajobrazy to polecam inny gatunek :p

bananowiec_100

Nie wiem co Ci zrobił Leo skoro go nienawidzisz, gość udziela się we wszelkich organizacjach typu UNICEF, walczy o prawa mniejszości, spore sumy przeznacza na sadzenie lasów, ratunek zwierząt zagrożonych wyginięciem czy dokarmianie głodnych. Czym Ci zawinił skoro aktorem jest dobrym? No taak, zagrał w Titanicu :/ to go skreśla... Heh nie mogę z takich ludzi, zobacz sobie, np. Infiltrację i nie oceniaj przez pryzmat jednego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones