PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443607}
5,8 950
ocen
5,8 10 1 950
Krystal
powrót do forum filmu Krystal

Dobra obsada, sformowana chyba "po znajomości" przez reżysera, nie pomogła w stworzeniu czegoś dobrego, może dlatego że miało być zabawnie. Gdyby z tego samego scenariusza zrobić dramat obyczajowy, to prawdopodobnie wyszła by nielicha 7-ka.

ocenił(a) film na 8
mitrus80

I było zabawnie. I było mądrze. I dialogi były przednie. No i był dramat obyczajowy. Przynajmniej ja to widziałem i słyszałem. Banalna oś dramaturgiczna jakoś mi nie przeszkadzała, być może dlatego, że c'est la vie.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

Zaskakujesz mnie, jakoś ciężko mi trafić w taką samą ocenę jak Ty, ale cieszę się że się podobało. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Różnijmy się pięknie. Również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
mitrus80

Podoba mi się Twoja wymiana zdań z Krzypurem. Trzymam jednak Jego stronę w ocenie filmu co nie znaczy, że ty nie masz swojej racji. Rozmowa braci: ........wierzysz w niego (Boga) ....tylko wtedy kiedy jest mi to na rękę ...a Szatan? ..że niby co !? ..w niego wierzysz !? ..... coś ty ! ...po co nam szatan skoro mamy republikanów. Pozdrawiam - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 3
mitrus80

posklejane pomysły kupy się nie trzymające, sztuczne rozmowy, z których nie wynika, postać Krystal miała totalnie niedorzeczne reakcje,
to nie jest film, który można obejrzeć dla przyjemności, mnie bardzo się dłużył przy nim czas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones