PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443607}
5,8 950
ocen
5,8 10 1 950
Krystal
powrót do forum filmu Krystal

nieco przekombinowany

ocenił(a) film na 7

Jako diabeł głównemu bohaterowi (i nie tylko jemu) pokazuje się facet, który przejechał jego psa i uciekł, lekarz głównego bohatera jest postacią kompletnie niewiarygodną. Motyw dawnej znajomości ojca głównego bohatera z miłością jego życia już nie pierwszy raz wykorzystany. Momentami jest żenujący, ale wszystko ratuje gra aktorska obsady z Nickiem Robinsonem na czele.

Shiloh

A wiesz może gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
359

na Zalukaj

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Na zalukaj jest ten film, ale nie da sie obejrzec, poniewaz dzwiek jest przesuniety o kilkadziesiat sekund.

ocenił(a) film na 7
Cristiano87

Da się, to nie dźwięk jest przesunięty, ale początek filmu (ok. 2 minut) i lista płac wgrane są dwukrotnie.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

To jakim sposobem w srodku filmu dzwiek nie pokrywa sie z normalnymi dialogami aktorow ?

ocenił(a) film na 7
Cristiano87

Musiałeś trafić na inną kopię. Teraz lepszą wersję daje ebd.cda

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Mozliwe. Nie ma takiej strony ebd.cda. Moglbys mi wyslac link z tym filmem "Krystal" bo nigdzie w normalnej wersji go nie ma w sieci albo "Being Charlie" Jesli udaloby ci sie jakims cudem odnalezc ktorys z tych filmow to z gory dziekuje za link :)

ocenił(a) film na 7
Cristiano87

wpisz hasło Krystal 2017 gdzie oglądać, a wyświetli Ci się link do pokazywarki z całą masą nazw do kopiuj-wklej.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Czyli tak jak mowilem nigdzie nie ma. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Cristiano87

próbowałem podawać inne linki, ale Filmweb wysyłał informacje o niezgodności z regulaminem, tak więc przykro mi.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Rozumiem, moze kiedys bedzie w tv :) Pozdrawiam

Cristiano87

http://ekinomaniak.{usuń to}tv/watch-movies/Krystal-3518

ocenił(a) film na 7
lukaszg12

Juz obejrzalem, ale dzieki :) Btw, wiesz moze cos o filmie "Full Love" z Van Damme'm gdzie mozna obejrzec albo chociaz ten nowy "Lukas" z napisami PL ? Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones