PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365340}

Krzesło diabła

The Devil's Chair
4,6 1 929
ocen
4,6 10 1 1929
Krzesło diabła
powrót do forum filmu Krzesło diabła

TRAGEDIA!

ocenił(a) film na 3

niestety film jest niesamowicie beznadziejny! odebrałęm to jak jeden wielki "szpan" Głupie teksty, niewyobrażalnie niski poziom gry aktorskiej ... i niby ta cała INNA konwencja filmu mnie nie porwała NIC A NIC! na + zaliczam jedną ładną Panią w filmie :) ....reszta jest okropna no i do tego nie straszny :/ 3/10

I JESZCZE WYGRAŁ NA HORROR FESTIVALU!! nie moge!

kura_5

Tej ty chyba tego filmu nie zrozumiałeś. Ty chyba możesz oglądać filmy z serii "Pokemon". Gra aktorka może nie jest na najwyższym poziomie ale te efekty,akcja i ta fabuła ten film to jeden z lepszych które widziałem więc niemów że 3/10 bo chyba coś nie oglądałeś tego filmu.

kura_5

Zapewne gustujesz w wysoko budzetowych produkcjach typu "sadysta".... gratuluje

ocenił(a) film na 3
KrytykFilmowy

haha!
dużo horrorów widziałem i mogę powiedzieć swoje zdanie... i nie przesadzam tutaj ani trochę...film mi się nie podobał do granic możliwości. Ale fakt faktem od sadysty był lepszy, już nie zniżajmy się do takiego poziomu ;)... mimo to the eye powinien zwyciężyć...

A tak poza tym łykam praktycznie każdy horror, który wyjdzie ... ale nie mówię że mi przejdzie przez gardło...krzesło sejtana niestety nie przeszło... a efekty też nie były jakieś poawalające.

ocenił(a) film na 8
kura_5

kiedy to był festiwal horroru a nie melodramatów :|

kura_5

To czego oczekujesz od horroru? Krzesło Diabla to horror na poziomie i jezeli znasz sie na filmach (a mowisz ze ogladasz kazdy horror) to powinienes ten film dobrze odebrac i zrozumiec. A nawiazujac do Sadysty to....a wogole szkoda gadac na temat tego filmu.

użytkownik usunięty
KrytykFilmowy

Jeżeli o mnie chodzi to bardzo długo wyczekiwalem tego filmu. I uczucia mam mieszanie-pokręcone :). Ale tylko dlatego, iż nie takiej końcówki się spodziewałem. Wg. mnie bardzo dobrze zagrali w tym filmie, a pomysł i wykonanie naprawde "prawie" takie jakiego oczekiwałem :). Pozdrawiam.

KrytykFilmowy

"KrytykFilmowy" w pełni muszę się z Tobą zgodzić. Zwięzła wypowiedź trafiająca w samo sedno! Film to nie tylko Film. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
kura_5

Zgadzam się z powyższym, a przyszywanie tej produkcji metki dobrego horroru dla prawdziwych fanów to duże nadużycie. Gdze Krym, a gdzie Rzym?

kura_5

popieram.... nawet nie chce mi się pisać więcej na temat tego filmu- wystarczy że zmarnowałam czas na jego obejrzenie.... ;/

użytkownik usunięty
Monia_59

No szkoda, że stwierdziłaś, iż żal dopiero w momencie skończenia filmu. To czemu nie wcześniej ? Końcówka była słaba ?

Jak dla mnie jeden z moich ulubionych filmów, cały na pewno nie, ale lubię jego KLIMAT :), ten świat po drugiej stronie krzesła.

nigdy nie oceniam filmu po opiniach innych albo nie oglądając go w całości. więc nie pierwszy raz żałuję że straciłam trochę czasu. film mi się nie podobał ale wiem to z autopsji a nie z opinii innych- którzy wiadomo- mają gust zupełnie inny. ja nie odczułam zupełnie tego klimatu. końcówka była najmocniejszą częścią filmu ale jak dla mnie i tak mało satysfakcjonująca.

użytkownik usunięty
Monia_59

No i Monia masz rację. Jak komu się podoba, ja musiałem mocno zaniżyć ocenę poprzez końcówkę. Spodziewałem się iż jednak finał będzie bardziej nierealny niż był. No i tyle ode mnie w temacie :). Pozdrowienia.

Lubię jak mi przyznają rację ;) dzięki. również pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
kura_5

Film strasznie niskobudzetowy i nad wyraz dyletancki. Ujecia demona to po prostu zenada: przebrany aktor w bardzo kiepsko zrobionym kostiumie, wywijajacy plastikowymi mackami... brrr.

kura_5

Każde dzieło ma jakieś przesłanie tylko nie każdy uderza w samo sedno. Jedni blisko, drudzy daleko inni zaś obracają kota ogonem. Nie każdy ma tak wysoko rozwinięte horyzonty :)

Pozdrawiam wszystkich Śmiesznych jak dla mnie "KINO MANIAKÓW"

(nie chciał nikogo urazić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones