PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 288
ocen
5,6 10 1 34288
6,1 17
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

10/10

użytkownik usunięty

Zaraz po 1 najlepsza część z serii trzymająca klimatem poprzednie.Film jest zajebisty i jak na wspołczesny horror bardzo profesjonalnie wykonany.,Widać rękę mistrza.Elementy humoru z mrocznym klimatem poprzednich części gdzie nei wiadomo kto do końca jest głównym przeciwnikiemSydney.Dopiero na koniec dowiadujemy się,że to była,ale nie będę mówił kto,bo film trzeba zobaczyć i samemu ocenić.

użytkownik usunięty

Podpisuję się. Uwielbiam serię Scream a czwóreczka jest naprawdę wyśmienita. I jest moja dziewzyna - Hayden xD

użytkownik usunięty

Dokładnie nie rozumiem tak niskiej oceny.Przecież Krzyk 4 jest na takim samym poziomie co 1 i lepszy od 2 i 3.

ocenił(a) film na 6

Może i tak, ale sporo czasu upłynęło od piemiery pierwszej części, to co podobało się kiedyś nie musi podobać się obecnie. Oczekiwania oraz wymagania wobec horrorów zwiększyły się znacznie, ok, może nie znacznie, ale się zwiększyły. Sam film nie jest zły, gdyby nie przerysowane i zwyczajnie głupie zabójstwa, bo o ile film ogląda się całkiem dobrze to sceny zabójstw są jakby rodem wyciągnięte z filmów klasy B.

Fabuła nie jest zła - jeśli o takowej można mówić -, ale nie ma też szału. Ten film to zwyczajny średniak, jednakże niewątpliwą jego zalet jest obsada - jedna z moich ulubionych aktorek młodego pokolenia Emma Roberts oraz piękna Hayden Panettiere. Moja końcowa ocena 6/10.

użytkownik usunięty
Herushingu

Ja dałem 10 gdyż mogę tą serię oglądać cały czas i mi się nie znudzi.nawet jak powstaną kolejne części to i tak zawsze znajdę czas,aby pójść na to do kina.Krzyk to jedna z moich ulubionych seri..Ale i tak wole japońskie i hiszpańskie kino grozy.pozdrawiam.

Co do hiszpanii - ja po "Oczach Julii' miałam niesamowite schizy. Genialny film...

Ja dałem 9 i serduszko ;)
Film jest świetny,trzymał w napięciu no i nie wiedziałem kto zabija :)
Oglądałem 1 dawno temu i miło było zobaczyć te same,znajome twarze(trochę starsze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones