PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 288
ocen
5,6 10 1 34288
6,1 17
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

10/10-dla fanów!

ocenił(a) film na 10

Każdy zakłada tematy;)Więc chyba i ja powinienem;))
Wczoraj byłem na premierze;D
Tak jak chyba każdy wielki fan krzyku;]
Początek gienialny...Miałem takiego szczera na buzi jak zobaczyłem tą scenę otwierającą
film!
Odrazu powiedziałem 'To jest to,znowu wszystko powraca'..
W lepszej wersji bo troche czasu już minęło,ale nie zmieniło się nic!
Gale nadal sie trzyma,jej rola jest gienialna!
Dewey nie miał tam dużo scen w których miałby do czynienia z mordercą,ale teraz jego
rola miała za zadanie być szeryfem i panowac nad sytuacją..starał sie być wszędzie;))
Sidney;P-Najlepsza,jak ją zobaczyłem no nie mogłem uwierzyć^^Dziewczyna a raczej
teraz już kobieta dostała siły..pozbierała sie po wszystkim i była gotowa sama stawić
czoła mordercy!Świetnie dała sobie radę na scenie przy schodach jak zadała mu kopa;))
Zrobiła się odważna,ale ponownie straciła przyjaciół;))
Nowe pokolenie;))Hmmm^^Fajnie,że przez te 10 lat dokręcono jeszcze 5 części ciosu;>
W pewnym momencie myślałem,że już po Gale,po najnowszej wersji można było sie
wszystkiego spodziewać,ale jest okej^^
No i koniec;))Różniący się od reszty części..w każdej to Sidney końcowo ucieka przed
mordercą,teraz było trochę inaczej;)Nie mogłem uwierzyć w to kim jest
morderca^^Kopara mi opadła^^
Okazało sie że dziewczyna raczej jest psychiczna!Waląc sobie głową w szklany
obraz,wbijając sobie nóż!Aaaaa...No i aż mnie zatkało!Sidney nie żyje!Miałem takie
wrażenie..ale byłem w nadzieji,że ktoś w końcu powie to co Dewey"Walczy o przeżycie"-
no,ale udało sie jej!
No,ale tym razem zakończyło sie w szpitalu:)Jak zwykle morderca miał ciekawy pretekst!
............................SŁAWA...........................

Jak policzyłem to zginęło aż 11 osób;))Dosyć dużo;)Fajna też scena na parkingu^^
Co prawda usunęli pare scen,np.jedną gdzie młode pokolenie siedzi na tej
fontannie,albo jak Gale mówi 'zrób to jeśli masz jaja'..
No,ale musieli mieć jakiś powód;))
Okazało sie,że KRZYK 4 jak dla mnie oczywiście jest najlepszą częścią;))Może
doruwnuje 1 chociaż ja lubie wszystkie 3 tak samo;))Nawet 3 która jest zabawniejsza od
pozostałych;)
Krzyk 4 -10/10!

ocenił(a) film na 6
duperak3

Też byłem w kinie na filmie " Krzyk 4" ,było to dokładnie 10.04.2011 roku . Film wg mnie bardzo dobry , trzyma w napięciu do ostatniej minuty .

ocenił(a) film na 9
duperak3

Rewelacja! Genialne przedstawienie jak nasze spoleczenstwo wyglada teraz...najlepsza czesc zaraz po "jedynce"...

ocenił(a) film na 10
otfi

Początek filmu jest miażdżący i oczywiście finał ;] Chociaż po krótkim namyśle to cały film taki jest :D

ocenił(a) film na 10
duperak3

moim zdaniem czwórka jeszcze najzabawniejsza. banan na twarzy wymieszany z lekkim przerażeniem - to jest to co uwielbiam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones