PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 288
ocen
5,6 10 1 34288
6,1 17
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Film po prostu miażdży. Wes po raz kolejny dał popis swojego geniuszu, lecz tym razem
sparodiował swój własny film i wyszło mu to świetnie. Krzyk 4 nie można oczywiście
traktować jako kontynuacje pozostałych części. Polecam każdemu kto lubi mózgotrzepy z
dużym wylewem krwi i beznadziejnie głupią fabułą (powód dla którego "zabójca" zabijał był
po prostu tak głupi, że aż śmieszny :D). W filmie jest mnóstwo scen w którym pójdzie salwa
śmiechu. Polecam oglądać z dziewczyną czy kolegami przy piwku :) Oczywiście film jedynie
dla prawdziwych fanów gatunku :P

ocenił(a) film na 1
MrDrops

Zgodzę się w połowie ... tej gorszej ... FILM JEDYNIE DLA PRAWDZYIWCYH FANÓW GATUNKU , bo dla wszystkich innych - czyli zdrowych ludzi ten film jest nie do przełknięcia .
W filmie mnóstwo scen ze salwą śmiechu >? Chyba z Salwą płaczu .
Jakbym obejrzał ten film z dziewczyną to chyba by mnie zlinczowała za wybór filmu .
Nie oglądałem innych części i to w sumie czyni mój komentarz wartościowym bo nie patrze pod względem serii tylko pod względem odcinka . TRA_GE_DIA !!!!!!!!!!! 1/100 .

ocenił(a) film na 9
wronakosz1

a popatrz pod względem Slasherów, ten film miał tak wyglądać, i wypadł świetnie tak jak mówi MrDrops. Jesli nie wiesz co to slasher to nie pisz lepiej komów, a jeśli wiesz to byś nie pisał że film jest lipny;)

ocenił(a) film na 1
AlbertWesker

Kim trzeba być żeby polubić taki film , slasher nie slasher , dla mnie dno , no cóż każdy ma swoją opinię . ;]

ocenił(a) film na 9
wronakosz1

właśnie;) każdy ma inny gust:) a kim trzeba być? fanem horrorów od lat chyba, bo tak jest ze mną:D

ocenił(a) film na 10
wronakosz1

Napisałem... Dla prawdziwych fanów gatunku. Film z pozoru wręcz idiotyczny, ale on miał właśnie tak wyglądać. Zrozum gatunek i dopiero potem oceń film.

ocenił(a) film na 9
MrDrops

DOBRE SŁOWA:) film genialny, ale czy powód zabijania był głupi? hmm no trochę, we współczesnym świecie trudno wymyślić jakiś oryginalny powód zabijania do filmu, ale tu wyszło to super.

MrDrops

mi sie podoba dałem 10\10

MrDrops

A jednak są jeszcze ludzie, którzy rozróżniają podgatunki horrorów :P
Jakaś iskierka nadziei dla ludzkości :D

natka_wojak

Dobry, Dobry, Dobry!!!

ocenił(a) film na 4
jasio88thc

Jak dobry, jak dałeś 4? :) Dla mnie także film na 4, nic specjalnego, chyba mi się już wypaliła ta koncepcja, ileż można ciągnąć w kółko jeden i ten sam temat? Nudny, bardzo mocno oglądałam na siłę.

marsjanla

Kiciuś to było z przekąsem ;-)

ocenił(a) film na 6
MrDrops

Ah ten ' film ' ratuje tylko Emma Roberts ;) 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones