PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 215
ocen
5,6 10 1 34215
6,1 16
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

Ocena?

ocenił(a) film na 8

Właśnie obejrzałem krzyk 4 (nie widziałem poprzednich części) i jestem tym filmem absolutnie zafascynowany. Spodziewałem się odgrzewanego (4. część), głupawego filmu, a dostałem... rarytas.
Smaczków w tym filmie było co niemiara - czarny humor, humor absurdu, satyra na współczesne 'gonienie za sławą', pastisz durnowatych horrorów, a to wszystko połączone z kapitalną, psychopatyczną zagadką kryminalną i licznymi zwrotami akcji, no i film ani przez minutę nie zwalniał. Muszę co prędzej nadrobić zaległości z poprzednich części.

Ale skąd taka niska ocena? Co wam się w tym filmie nie podobało, bo 5,4 to przecież ocena dla gniota?

ocenił(a) film na 9
wojtek_pasiak

To chyba efekt uboczny trzeciej części, która miażdży głupotą. Oraz wynik tego, że z zasady kolejne części są coraz gorsze. Ja się bardzo miło zaskoczyłam. Z pewnością nie jest to gniot. Przebija wszystkie poprzednie części i gdyby nie fakt, że Krzyk 1 jest już kultowy, to moim zdaniem, bije na głowie i pierwszą część.

ocenił(a) film na 9
perlis

Ja uważam, że ocena jest tak niska, gdyż ludzie słysząc "horror" widzą tylko krew + jak najgłupsze postacie. W "Krzyku" mamy i jedno, i drugie, ale połączone właśnie z satyrą, czarnym humorem i lekkim absurdem. Niektórzy nie rozumieją, że tak naprawdę seria "Krzyk" nie ma być TYLKO horrorem, a czymś więcej, co skłoni ludzi do przemyślenia nad fabułami tandetnych horrorów, które właściwie nie trzymają się kupy i bezsensownie przecierają utarte banały gatunku.

ocenił(a) film na 5
kubuo18

mi się podobała i 4 i 2

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

U mnie tak od najlepszych do najgorszej: 2,4,1,3

ocenił(a) film na 7
wojtek_pasiak

Ja rowniez nie ogladalam poprzednich czesci , a ta mi sie podoba i daje mocne 7 :)

ocenił(a) film na 8
wojtek_pasiak

Też się zastanawiam ta cześć nie odstaje poziomem od poprzednich a jest nawet lepsza niż 3 , obejrzyj sobie pozostałe części to sie nie rozczarujesz. A Film powinien miec ocene spokojnie ponad 6,5 dzieci zanizaja

marcinsss89

Po raz kolejny ocena nie daje tyle co sam film wart obejrzenia,, no ale jak głąby daja oceny zanim film był w kinach tak, jest takie osoby powinno sie banowac.

ocenił(a) film na 6
wojtek_pasiak

Hej,ocenilam film na 6,i uważam że jest niezły...pierwsza część jest rewelacyjna,o dwóch środkowych nie piszę,ale ta jest ok:). Dałam taką ocenę,gdyż nie jest to jak dla mnie arcydzieło ale uważam że film daje radę,i nawet końcówka jest całkiem,całkiem dobrze wymyślona:-). Pozdr.

użytkownik usunięty
wojtek_pasiak

Dlatego taka niska ocena bo to kompletny gniot, a scenariusz uwłacza inteligencji widza. Wszystko w temacie.

wojtek_pasiak

''(...)nie widziałem poprzednich części) i jestem tym filmem absolutnie zafascynowany. Spodziewałem się odgrzewanego (4. część), filmu''. Troche zaprzeczasz sam sobie - nie widziałes 3 poprz.czesci, to jak mogłes sie spodziewa 'odgrzania'... Coß mi sie z klawiatura porobiło, sorry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones