PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 277
ocen
5,6 10 1 34277
6,1 17
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4
ocenił(a) film na 2
devid33

moja: 2

Nie lubię jak tworzy się coś, co trwa prawie 2 h i jest jak z etykiety dla debili. Ani to śmieszne, ani straszne, ani oryginalne. Nic w tym filmie nie przemawia do mnie łącznie z beznadziejnie sztuczną Courtney Cox, która wygląda teraz jak sztuczna lala (gdzie ta dziewczyna z Przyjaciół?). Zawiodłem się okropnie, gdyż będąc fanem serii liczyłem na coś sensownego a tutaj jakiś nędzny pastisz, sztuczna pseudokomedia z horrorem w tle, która zaczyna się idiotycznie (seria: cięcie....) i kończy jeszcze gorzej. Trudno było mi dotrwać do końca ale to zrobiłem.. nie wiem nawet dlaczego. Jest mi żal straconego czasu. Ostatnie takie dziadostwo było "przyjemnie" oglądać kilka miesięcy temu pod tytułem REC 3, kolejny przykład - jak zniszczyć kultową sagę.

Jeśli nie chcecie sobie popsuć opinii na temat serii Krzyk, odpuście ten gniot.

Qnen

kolega 100% rację , ja nie czaje ludzi którzy dają 6\10 albo i 7 , i na dodatek mówią że jest bardzo zaskakujący że trzyma w napięciu , co do REC kaszana jak nic oglądałem ten film z 2 tygodnie nuda jak nic prawdziwa paranoja .

devid33

11\10 szkoda pisać na temat tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones