PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 288
ocen
5,6 10 1 34288
6,1 17
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

PYTAM.. Czy was również zaszokowało zakończenie filmu (tj. jak się okazuje kto jest mordercą ?). Ja osobiście zostałem siedzieć na miejscu jak to zobaczyłem. ale film ogólnie fajny. OCENA ? 8/10

123Gladiator123

Spojlery! Szczerze, to spodziewałem się, że będzie ich dwoje. Pan filmowiec mnie zaskoczył, kuzynkę podejrzewałem od połowy film. W sumie to matka Sidney się puszczała, brat był mordercą i mentorem innych morderców, a kuzynka zdrowo szurniętą fanką pudelków i innych serwisów pseudo-informacyjnych, która dla sławy zrobi wszystko. Nie ma co, p o j e b a n a rodzinka:)

'Ja osobiście zostałem siedzieć na miejscu jak to zobaczyłem.' A to zdanie mnie przerasta, nic nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
cxap

to napisze abyś zrozumiał... ZAMUROWAŁO MNIE !!!

ocenił(a) film na 10
123Gladiator123

Mnie bardzo zaskoczyło, gdy się dowiedziałem kto zabija. Pomyślałem wtedy na seansie "what the f..k!?" Efekt był równie dobry jak w pierwszej części.

ocenił(a) film na 7
michi468

ja rowniez jak cxap kuzynke rozkminilem, ale "brata Kevina" niestety, dopiero zanim posadzil go na krzesle, to wpadlem ze to on bo nie zabil go pod drzwiami. A kirby mega - najlepsza postac filmu

ocenił(a) film na 10
Cyric

TAK!No był to niezły szok!Potem tylko powtarzałem "Nie możliwe,nie możliwe"
Będąc pewien,że kuzynka przeżyje i zapoczątkuje nową trylogię dostałem cios!
Teraz,ale przynajmniej wiemy,że jeżeli powstanie 5 część zagra tam na 100% Neve;)

ocenił(a) film na 10
michi468

Zgadzam sie koncówka była podobna do 1 częsci ale skonczyło sie wszystko w szpitalu

ocenił(a) film na 8
krzyk3

Mnie podobał się motyw z krzesłem, żywcem wyjęty z pierwszej części- zacząłem się zastanawiać, czy morderstwa przypadkiem nie są ułożone od końca do początku- byłby to mega-rewelacyjny zabieg.
I też rozkminiłem w tym momencie kolegę Charliego. Kuzynkę jak zeszła z góry i udawała, ze nie wie gdzie Trevor. Generalnie troszeczkę się zawiodłem, że nie było takiego zaskoczenia. Przez moment sądziłem, że będzie trójka zabójców;) Kirby, Charlie i Trevor, ale jednak nie...

ocenił(a) film na 9
truvneeck

Szczerze powiedziawszy, 'brata Kevina' podejrzewałem jeszcze zanim obejrzałem film, po prostu popatrzyłem na zdjęcia i od razu pomyślałem że to on bedzie mordercą, bo miał jakieś wyjątkowo niespokojne oczy ^^ a co do głównego mordercy - jak zobaczyłem kto nim faktycznie jest, musiałem podnosić szczęke z podłogi ^^ :D

123Gladiator123

Nie byłem zaskoczony, że Jill była jedną z dwóch osób, które za tym stały. Wszyscy bohaterowie byli potencjalnymi mordercami. Wcześniej zabijał jej chłopak, potem brat, więc kuzynka też mogła być odpowiedzialna za kolejny koszmar Sidney. Trzeba być przygotowanym na każdą opcję. Typowałem Charliego , Trevora i policjantkę. Kiedy Jill nie zabiła Charliego, miałem wątpliwości, czy morderca chce się jeszcze zabawić , a może jednak ma wspólnika, co nie byłoby nowością:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones