PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010778}

Krzyk VI

Scream VI
6,0 19 068
ocen
6,0 10 1 19068
6,3 25
ocen krytyków
Krzyk VI
powrót do forum filmu Krzyk VI

Akty 3

ocenił(a) film na 8

Wogóle zauważyłem że jest tu wzór. Krzyk 1 - chłopak głównej bohaterki morderca i Stu pokręcony wspólnik. Krzyk 5 - chłopak nowej głównej bohaterki również morderca i partnerka która mieszka w domu Stu a finalnie też wydaje dziwne odgłosy. Krzyk 2 - Matka która mści się za syna mordercę i Krzyk 6 - Ojciec który mści się za syna mordercę. Nawet miejscówki te same! Krzyk 1-Dom Stu Krzyk 5-Dom Stu Krzyk 2-Teatr Krzyk 6-Teatr, wyraźnie jest to celowy zabieg, więc idąc tym tropem morderca w 7 części może mieć coś wspólnego z Romanem a sam akt może się odbywać w rezydencji jakiejś jak rezydencja producenta Johna Miltona w Krzyku 3.

ocenił(a) film na 9
Rrouge

Dobre spostrzeżenie :)

ocenił(a) film na 8
Rrouge

Zauważylem to samo, ale idąc tym tropem to mordercą w następnej częsci powinna okazać się Tara. Roman Bridger był przyrodnim bratem Sidney, a ona jest przyrodnią siostrą Sam. Ciekawe jak to będzie wyglądać.

Maksymilian_16

Niekoniecznie. Może okaże się że mają 3 siostrę albo brata zaginioną właśnie niczym Roman o której/którym by nie mieli pojęcia xD tak samo jak Sidney o Romanie, w sumie patrząc na to jak jest opisywana ich matka, jako mająca ich totalnie w dupie i z faktu że zdradziła męża, to wcale bym się nie zdziwił jakby w którymś momencie jeszcze z innym kolesiem poleciała i zrobiłby jej dziecko które ta z kolei by gdzieś porzuciła a to później niczym Roman szukało by zemsty. ALBO by się okazało że Billy jej bliźniaki zrobił - jedno oddała gdzieś i zatrzymała Sam.

ocenił(a) film na 8
KennyDeath

Może tak być. Nie zdziwiłbym się jakby matka Tary i Sam sypiała jeszcze z jakimś facetem.
Ciekawe kto będzie ojcem tego dziecka? Mam nadzieję, że pojawi się też Billy Loumis (jako duch, przewidzenie Sam). Nieoficjalnie do filmu ma też powrócić Stu Macher ( pewnie jako duch). Twórcy mają duże pole do popisu.

ocenił(a) film na 10
Rrouge

To się nazywa meta i jest kompletnie zamierzone

ocenił(a) film na 8
michi468

Doskonale wiem co to jest meta, przecież wyraźnie wspomniałem że jest to zamierzone, każdy Krzyk jest meta :) chodzi tu o same stwierdzenie faktu podobieństwa morderców do poprzednich, co się zaczęło od 5 i się utrzymuje jako że jest to trylogie requela i wywnioskowania że 7 część będzie najprawdopodobniej nawiązywać do Romana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones