PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010778}

Krzyk VI

Scream VI
6,0 19 000
ocen
6,0 10 1 19000
6,3 25
ocen krytyków
Krzyk VI
powrót do forum filmu Krzyk VI
ocenił(a) film na 10
Radoslaw_1917

Na chwilę obecną stawiam obie części po równi. Muszę koniecznie jeszcze raz obejrzeć.

Radoslaw_1917

Mówię "nie" dla żebrolajków

agrutko

Ja mówię "nie" agrutkom. Nie żebrzę tylko jestem ciekaw czy film się podoba innym i czy jest udany w porównaniu do poprzednika, który mnie zawiódł, zanim go obejrzę. Mówię "tak" dla miłej współpracy.

ocenił(a) film na 5
Radoslaw_1917

Jeżeli nie podobała Ci się piątka to uwierz że ta też Ci się nie spodoba :)

ocenił(a) film na 7
Radoslaw_1917

Nie jest już tak świeży i nie ma takich emocji, więc nie jest

ocenił(a) film na 3
SmolATAR

Krzyk, świeżość i emocje? Te 3 kwestie nawet koło siebie nie leżały :) Na szczęście dla Krzyku pewna franczyza znana z obrzędów końca października zrujnowała system tak bardzo że Krzyk już tego chyba nie przebije. Aczkolwiek trzeba zaczekać na kolejną część (o ile będzie).

ocenił(a) film na 7
Satan1349

jak dla mnie to śmierć Dewey'a to była bardzo emocjonalna scena

SmolATAR

Emocjonalne to było w Krzyku 2, gdy prawie zginął. A w piątce naciągana ta śmierć, dał się łatwo podejść.

ocenił(a) film na 9
SmolATAR

Przecież sama scena w sklepie, czy scena w apartamencie Gale dawały więcej emocji niż cała 5 czesc.

ocenił(a) film na 6
AND_774

Zgodzę się, miał swoje momenty, które robiły robotę. Ale fabularnie bardzo zbliżony do piątej części, czyli słabiutko.

AND_774

Scena w sklepie miodzio! Oglądałam z zapartym tchem.

Ale świat jest pełen ludzi nie rozumiejących konwencji i piszących dyrdymały.

ocenił(a) film na 3
Radoslaw_1917

Ten film jest bardzo słabym slasherem, thriller em, horrorem za to jest dobrą komedią. Kilka razy się nieźle uśmiałem. No ale jako swój gatunek uważam, że jest beznadziejny.

ocenił(a) film na 6
Radoslaw_1917

V zdecydowanie lepsza była jak dla nie

ocenił(a) film na 3
Radoslaw_1917

pierdoły do potęgi szkoda czasu, jak by film powstał w latach '80 to jeszcze hah

ocenił(a) film na 8
rysiu266

Bardzo dobry film i dwie ostatnie części chyba lepsze jak pierwsze

Radoslaw_1917

5 była lepsza.

Pewnie, że 6 ma lepsze sceny, takie jak scena w apartamencie, czy w sklepie. Natomiast film jako całość mimo ciekawych paru scen jest gorszy niż 5.

Radoslaw_1917

Z tej strony autor tego "żebrolajka". Skusiłem się i obejrzałem. Faktycznie - odrobinę lepszy od piątki. Mimo to nadal typowy, hollywodzki thriller nastawiony jedynie na akcję z naciąganym scenariuszem.

ocenił(a) film na 5
Radoslaw_1917

Gorsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones