PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010778}

Krzyk VI

Scream VI
6,0 19 003
oceny
6,0 10 1 19003
6,3 25
ocen krytyków
Krzyk VI
powrót do forum filmu Krzyk VI

To był tak zły film, że nie wiem czy będę chciał kiedykolwiek zobaczyć następną część o ile takowa powstanie.
Kompletny badziew od aktorstwa po fabułę.

ocenił(a) film na 1
Jaskier16

Nie jestem w stanie tego pojąć jak taki gniot może mieć ocenę ponad 6.5. Przecież to jest istny dramat i jakaś kpina. Poziom absurdów i gry aktorskiej przebił sufit 100x. Aż jestem zły na siebie, że dałem szansę temu czemuś ale już od 40min nie dałem rady i przewijalem film do końca bo bym chyba sobie musiał zrobić harakiri.

onemore

Początek filmu nie klei się z zakończeniem filmu. Co się stało z zabójcą z początkowych scen filmu? Powstał kompletny chaos scenariusza. Chyba najgorsza część z dotychczasowych.

Tomik_4

Przecież wszystko było wyraźnie pokazane lol

ocenił(a) film na 4
Tomik_4

musiałeś nieźle dać w palnik przed seansem, skoro nie wiesz co się stało z zabójcą xd

onemore

Uspokój się. To jest lekki film. Jest spoko. 6/10

Jaskier16

Dales badziewiastemu nowemu Batmanowi cale 10, przy czym takie monumentalne arcydzielo Sci-Fi jak Obcy - 8 Pasazer Nostromo  ma u ciebie8, a fajansowy Harry Portier 7 czyli juz wiem, że Scream 6 musi byc dobrym filmem

master_of_vinyl_donuts

Ciężko Obcy - 8 Pasazer Nostromo ocenić w odniesieniu do współczesnych realiów filmowych.

Jaskier16

yyyy nie bardzo rozumiem tą kwestie, a co to ma do genialnosci danego filmu, albo jest dany film genialny, albo nie, juz nawet nie wspominam, ze Obcy jest jednym z 10 najbardziej przelomowych filmow w historii kina

master_of_vinyl_donuts

Decydujące starcie bije go na głowę pod każdym względem ;-)

chryssalid

Nie bije. Decydujące Starcie to zwykła sieczka. Dobry film, ale Ósmemu Pasażerowi może czyścić pięty.

sp4wn_sp4wnersiak

Bije, bije. Zostawiając sieczkę na boku, masz tam dużo mroczniejszy klimat, dużo lepszą muzykę (nominacja do Oscara), zajebistą scenografię, która stała się wizualnym fundamentem całej franczyzy, udźwiękowienie, któremu jedynka może buty czyścić. Ten film wyciągnął wszystko co najlepsze z jedynki i dodał dwa razy tyle od siebie.

ocenił(a) film na 3
Jaskier16

Obejrzałem dziś na netliksie, ale przewijaj tylko sceny z Ghost Facem, któremu kibicowałem. Bohaterowie tak żenujący, że nie da się tego oglądać.

ocenił(a) film na 3
Jaskier16

Gniot jakich wiele. Wszystko przewidywalne do granic możliwości. Przykładowa też scena jak laska ma rozpruty brzuch, ale mimo tego biega krzyczy, zatrzymuje krwotok rączką i mało tego jeszcze po drabinie przełazi xD absurd na absurdzie. Chyba tylko ludzie którzy serio lubią takie gnioty oceniana ten film wyżej niż 3... Nie wiem jak można lubię takie bezmózgie kino. Ale ok każdy ma swój gust. Ocena 3/10 było by 1, ale lubię postać ghost face więc z szacunku do tej kultowej postaci daje 3. Szkoda tylko, że ta kultową postać, tak nie szanują filmowcy i robią z tego takie gnioty...

ocenił(a) film na 9
sztohas

Tymczasem dałeś "6" terrifierowi xD Czy ty sie dobrze czujesz?

ocenił(a) film na 3
AND_774

tak dobrze sie czuje :) po prostu Terrifier to mój jeden z filmów dzieciństwa, z sentymentu ta ocena

ocenił(a) film na 9
sztohas

".Nie wiem jak można lubic takie bezmózgie kino" xD I dalej mnie to zadziwia, że w 2023 roku ludzie dalej wytykają absurdy w slasherach xD

ocenił(a) film na 9
Jaskier16

Opinia gościa co ocenia puchatka na 6/10 nikogo nie obchodzi jak coś

Jaskier16

Podejrzewam, ze wszyscy komentujący nie ogladali poprzednich części i raczej nie urodzili się w latach 80. To jest slasher. Klimat poprzednich części tylko we współczesnym swiecie. Ja nie twierdzę, że to film oscarowy. Uważam jednak, ze znając podstawową definicję słowa slasher i oglądając choćby dwie poprzednie części, można mniej więcej wiedzieć, czego się spodziewać. To nie „Suspiria” ludzie.

ocenił(a) film na 7
ni_na_ce

+10000

ni_na_ce

skoro tak piszesz to anuluję ocenę.

ocenił(a) film na 3
ni_na_ce

Owszem, ale slashery też są lepsze i gorsze, mają większy lub mniejszy poziom. Nie są to raczej filmy na arcydzieła, ale do oceny 5-7 mogą dobrnąć, np. seria "Wzgórza Mają Oczy"i parę innych.

ocenił(a) film na 8
Jaskier16

Nie sugerować się opiniami takich osób! Film bardzo dobry MOCNA 8!

Jaskier16

Oczywiście pełna zgoda. Ten film jest jak bigos oblany bitą śmietaną z sosem rybnym. Nie da się ani oglądać, jeszcze gorzej słuchać... Totalny gniot klasy....Z...Że też takie badziewie w ogóle powstało.... 6.5 za to ??? Kpina

Jaskier16

Dla mnie tak zły, że daje Krzykom 6/10 tak jak zasłużyły. Czyli dobre.

ocenił(a) film na 4
Jaskier16

Będziesz chciał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones