PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6903}

Krzyk w ciemności

Evil Angels
6,9 3 330
ocen
6,9 10 1 3330
7,0 3
oceny krytyków
Krzyk w ciemności
powrót do forum filmu Krzyk w ciemności

Szok!!

ocenił(a) film na 7

1. "Czy krew trysnęła, gdy pies chwycił ją za główkę?"
Co to Qrva ma być?
A może: Czy pies miał lewe jądro większe od prawego, czy piesek miał niebieskie oczka, czy brązowe?
2. Ciągłe nękanie pytaniami bez znaczenia
3. Brak szacunku i bezczelność prokuratora, mediów i ławy przysięgłych
4. Jakim cudem w tak krótkim czasie mogła by odciąć dziecku głowę, zatrzeć ślady i jednocześnie wywieźć ubranka? To jest nierealne.
5. Bredzenie o tym że psy dingo nie zabijają ludzi:
- Nie mieli 100% pewności że to dingo
- Każde zwierze może mieć wściekliznę, a wtedy i mysz się może na człowieka rzucić
- Ten albo miał wściekliznę, albo było z nim coś nie tak, bo nie bał się ludzi
6. Co to za bezpodstawny atak mediów i plebsu, na OSKARŻONĄ? Gdzie jakieś decyzje sądu o ochronie fizycznej i psychicznej tych rodziców?
7. Dlaczego adwokat nie negował tępych pytań prokuratora?
8. I po jaką cholerę mieszano w to ławę przysięgłych??!!! Komletnie nie rozumiem tej idei w TYM przypadku. Tutaj powinny liczyć się tylko fakty, dowody i analizy SPECJALISTÓW.

I to wszystko na faktach...
Odszkodowanie jakieś dostali?

Prawdopodobnie gdybym w tamtych czasach był na emigracji w Australii, to najprawdopodobniej uciekałbym z tego kraju w trybie przyspieszonym, bojąc się o własne życie...

krisimovie

Mnie dziwi kompletne pominięcie aborygenów w tej sprawie. Przecież byli jednymi z pierwszych na miejscu i rozpoznali ślady Dingo. Poza tym jeśli te psy są groźne dla dzieci, to oni wiedzą na ten temat najwięcej. Czy to, że nikt ich nie powołał na świadków to ówczesny rasizm?

krisimovie

To jedna wielka niedorzeczność. Mnie bolał tekst faceta gdzieś pod koniec filmu, czyli "Nie obchodzą mnie dowody, uważam, że jest winna". Normalnie, aż mi się ciśnienie podnosiło przez połowę filmu. Jak ludzie potrafią osadzić kogoś, mimo braku dowodów na zbrodnie. I rzeczywiście, było ich za mało, aby stwierdzić zabójstwo. Główna bohaterka pięknie wtedy to wyjaśniła.
Ps, mam nadzieję, że druga córka potrafiła pokochać mamę, której praktycznie na oczy nie widziała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones