PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 410
ocen
7,5 10 1 41410
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

Dlaczego nie pozostano przy uznanej i znanej z książek i animowanych wieczorynek nazwie STUMILOWY LAS, która też już lepiej pasuje do angielskiego oryginału?

ocenił(a) film na 10
Cameltoe

Ze względu na konieczność płacenia dodatkowych pieniędzy dla tłumaczki, to samo dotyczy tygryska: fikanie i brykanie.

ocenił(a) film na 6
Kinwokszysz

Już odnalazłem jakieś informacje. Dzięki za potwierdzenie :)

ocenił(a) film na 1
Kinwokszysz

poniewaz wymagalo by to placenia praw autorskich spadkobiercom Ireny Tuwim, ktorzy zdecydowali, zeby pieniadze te szly na jakis charytatywny cel, biedne dzieci czy cos w te strone.

Disney w dupie ma biedne dzieci. Dla nich wazne sa dzieci bogatych rodzicow, ktore wydaca pieniadze na absurdalnie drogie gadzety zwiazane z Kubusiem Puchatkiem, produkowane zreszta przez inne dzieci, tyle ze gdzies w Azji.

ocenił(a) film na 10
renounce

witamy w współczesnym życiu gdzie liczą się tylko pieniądze

ocenił(a) film na 6
renounce

Cóż, brutalne lecz prawdziwe. Chciałem bojkotować Diseya, ale trudno wytłumaczyć 6-latkowi, dlaczego jesteś takim ch...m i nie bierzesz na klasykę.
Ciekawe, ile Disney dał swego czasu sierotkom z londyńskiej ochronki, którym prawa autorskie do "Petera Pana" przekazał Barry.

ocenił(a) film na 1
ravQ

tez mam ten problem, bo moje dzieci (4 i 8 lat) raczej nie zrozumieja bojkotu. Kolega z pracy obiecal mi zorganizowac pirata - moze sie uda - wtedy dzieci obejrza film i bede mial spokoj w rodzinie a chciwy Disney nie zarobi ani grosza.

renounce

Po takim ciosie Disney długo się nie pozbiera!

Beton_z_Szyszkami

na razie to on smacznie spi i czeka na wynalezienie leku wtedy go odmroza

arek2010

Obudzić go mieli równo po 100 latach, ale po skutecznym sabotażu użytkownika "renounce" cała operacja stanęła pod znakiem zapytania.

arek2010

niestety to mit ktory jest tak czesto powtarzany ze wszyscy w to wierza. Disney po smierci został skremowany... mniej to romantyczne ale prawdziwe...

ocenił(a) film na 9
Kinwokszysz

Ależ autorka tych tłumaczeń, pani IRENA TUWIM od lat nie żyje.
Chyba, że chodzi o jej spadkobierców...

ocenił(a) film na 8
Cameltoe

Dla tych, co nie czytali nie ma różnicy. Stuwiekowy nawet trochę lepiej pasuje.

Cameltoe

Co CI w tym przeszkadza ??? Amerykaninem powinieneś sie urodzić

ocenił(a) film na 6
Mishoor

Napisałem co mi w tym przeszkadza, ale w dalszych komentarzach zostało też już to wyjaśnione. Jaki związek w ogóle z tym ma Ameryka? Milne był Brytyjczykiem.

ocenił(a) film na 5
Cameltoe

Też zwróciłam na to uwagę,pominięto celowo legendarne cytaty i nazwy...

Cameltoe

przeciez lektor czytal w stumilowym lesie chyba pan Sznuk co swego czesu prowadzil 1z10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones