PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 410
ocen
7,5 10 1 41410
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

Nawet jeśli ten film będzie słaby, to go pokocham. Zwiastun przypomniał moje dzieciństwo, które było ciężkie. Kubuś Puchatek to część mojego życia... Zbliżam się do osiągnięcia pełnoletniości, a ten film będzie godnym zakończeniem mojego dzieciństwa. To prawdopodbnie ostatni film Disneya, który pokocham tak naprawdę...

OgnistyTv

Mnie również ten teaser wzruszył :)

ocenił(a) film na 8
OgnistyTv

A tam ostatni, akurat Disney i Pixar już zadbają o to, byś miał(a) jeszcze wiele powodów do filmowych miłości!

OgnistyTv

Ja też obejrzę za pewne razem z siostrą (mam 22 lata ale muszę obejrzeć)

OgnistyTv

Nie masz jeszcze 18 lat - czyli twoje dzieciństwo wciąż trwa.

TheBlur

Wiesz że on mia na myśli okres w którym oglądał bajki?
Jaki to jest głupi podział z którego wynika że osoby przed tą magiczna 18 nie są dojrzałe, zdziwiłbyś się ;)
Przekroczenie 18 z dnia na dzień nie robi też z ciebie dojrzałego, co najwyżej pełnoletniego ;0

TheBlur

nie wszyscy mają tak kolorowo żeby tkwić w dzieciństwie do 18 roku życia...

TheBlur

Nie jest to prawda. Osoba mająca niecałe 18 lat już dawno przeszła przez okres dzieciństwa.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
OgnistyTv

e ziomek, też się wychowałem na Kubusiu Puchatku, mam 26 lat i wciąż niekiedy lubię wrócić do adaptacji bajek. Tak więc myślę, że z tego nie wyrośniesz już nigdy, przykro mi :D
Przyznam jednak, że póki co Christopher Robin mnie zainteresował bardziej niż wszystkie inne adaptacje dotychczas. Nie mogę się doczekać!

ocenił(a) film na 8
a_f1

Ja mam jutro 26 i właśnie wyszedłem z kina. Polecam pójść po pracy i wysłać SMS do szefa z prośbą o urlop. Zwolnij - kto obejrzy ten zrozumie ;)

ocenił(a) film na 7
OgnistyTv

Film jest na pewno magiczny, a teaser też mnie wzruszył. :D TBH scenarzysci Disney'a na pewno postarają się ogarnąć temat tak, byś za rok znowu zakochał się w jakimś filmie. Chociaż... "Piękna i bestia" niezbyt mi się podobała (nawiązuję do tytułu z powodu zwiastunów) to tutaj zdecydowanie poczułem ponownie magię Stumilowego lasu. :D Może to kwestia tego, że Piękna i bestia opowiadała odkładnie tę samą historię - a tutaj twórcy jednak starali się napisać coś nowego?

Tak czy siak, zapraszam też na moją pełną recenzję :D https://www.youtube.com/watch?v=u8ZeOm790_s

ocenił(a) film na 9
OgnistyTv

oglądałem i zdecydowanie polecam, nie zawiodłem się ;)

ocenił(a) film na 9
arthas74

Byłam dziś na seansie z mężem i 19-letnią córką - nieźle podbiliśmy średnią wieku, aczkolwiek uważam, że nie jest to film dla 5-latków a takich widzów było najwięcej . Uśmialiśmy się do łez, aż nam głupio było, a i ze wzruszenia łezka się w oku zakręciła. Jak dla mnie jak zwykle Kłapouchy rządzi no i motyw z sąsiadem od remika. I oczywiście genialny gra "co widzisz za oknem"- szeptem.

ocenił(a) film na 8
OgnistyTv

Trudne sprawy widzę :D

OgnistyTv

Doprawdy? Pamiętam bajkę z dzieciństwa, pamiętam książki, ale nie pamiętam, żeby główni bohaterowie wywoływali gęsią skórkę. Do licha, te lalki są koszmarne, jakby to miał być horror. Kubuś brzmi jak starzec, ledwo porusza ustami i ciągle mam wrażenie, że lada moment rozdziawi paszczę pełną rekinich zębów. Nawet mój ulubiony Kłapouchy sprawia wrażenie ponurego mordercy. Creepy af.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones