PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 406
ocen
7,5 10 1 41406
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

Wzruszający fakt

ocenił(a) film na 5

...że to sam zwiastun potrafi przyprawić o ciarki na całym ciele, a nawet łzy w oczach. Właśnie dla takich filmów jak ten, warto iść do kina. Umrę jak nie obejrzę!

ocenił(a) film na 8
Tam_taram

Podzielam twój punkt widzenia

ocenił(a) film na 7
Tam_taram

Film jest po prostu magiczny. :) Co więcej teaser też mnie wręcz wzruszał, zak ażdym razem jak go widziałem. XDDD Naprawdę cieszę się, że taki film powstał i nie mogę się doczekać aż dorwę go do mojej kolekcji DVD. Zapraszam też na pełną recenzję : https://www.youtube.com/watch?v=u8ZeOm790_s

ocenił(a) film na 8
Tam_taram

Rozbraja mnie ten komentarz, zestawiony z oceną 5/10 xD

ocenił(a) film na 5
moooras

Mnie też, ale to tylko dlatego, bo dostałam zaledwie garstkę tego czego oczekiwałam... :( Smutne, ale prawdziwe, że zwiastuny mają sprawić wrażenie atrakcyjnego filmu, a tymczasem się okazuje, że film to klapa.

ocenił(a) film na 6
Tam_taram

Baaa… ja też spodziewałam się czego innego. Myślałam, że wyglądałoby to tak, że Krzyś właśnie dorósł i ma inne życie, a Kubuś i ekipa faktycznie go szuka, tylko gdy już go znajdują, to Krzyś ma już wnuki, jest siwy, i gdy Kubuś próbuje go przekonać, by wrócił do lasu, to właśnie wtedy ten nazywa go głupiutkim misiem, i jest okazja by zacząć ryczeć. Ogólnie sam koncept jaki był w filmie to jeszcze jest ok, ale... no ale ale. Ale w sumie średnio mi się podobało. CGI też było tu tak paskudne, że dawno takiego nie widziałam. Ale za to wspominałam swoich zmyślonych przyjaciół z dzieciństwa, więc coś pozytywnego to dało

Tam_taram

Również oczekiwałam czegoś więcej. Pozostał niedosyt. Polecam Żegnaj Christopher Robin z 2017r. Film Disneya wypada przy nim blado.

ocenił(a) film na 10
Tam_taram

To prawda, ja płakałam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones