PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668}

Książę Egiptu

The Prince of Egypt
7,4 34 575
ocen
7,4 10 1 34575
6,9 7
ocen krytyków
Książę Egiptu
powrót do forum filmu Książę Egiptu

Bardzo ładnie zrealizowana bajka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patt

Niekontrolowana przesada
Nie chcę się kłócić, ale to co napisałaś jest chyba w wypadku tego FILMU ANIMOWANEGO nie na miejscu. Jak ucieczkę ludu wybranego z Egiptu do ziemi obiecanej można nazwać bajką !?

Morolg

tak
Zobacz na okładkę video tego filmu aniomowanego jak byk tam stoi że to jest bajka dla dzieci !! Więc nie do mnie reklamacje !! - Masz rację !!

Patt

Kaseta, kasetą...
...a komentarz komentarzem...ale nic zostawmy juz te marketingowe sprawy i niech ludzie, a zwłaszcza dzieci, cieszą się filmem. Chociaż sam nie preferuje tego typu historii. Ale czy mam prawo wypowiadać sie na temat filmu, ktorego wogóle nie widziałem...?

Morolg

re:re:
Jak nie widziałeś to warto zobaczyć i to ze względu m.in na to że (jak to Ty napisałeś) to biblijna historia dziejów ludzkości. Ps. Sama też nie preferuję bajek/filmu anim. :) !!

Patt

He he he :)))
No cóż w moim stwierdzeniu, że to nie mój typ filmów chodziło mi właśnie o tą biblijną opowieść :)) a nie sposób w jaki została ukazana (który to już raz?) . Chociaz te efekty tez mnie odstraszają. A ja bardzo lubie filmy animowane, bo to jak kazdy inny, sposób opowiedzenia jakiejś historii tylko wymaga innego podejścia. I tyle :))

Pozdrawiam.

Morolg

:))))
No to ładnie :) mnie wyprowadziłeś w pole, aczkolwiek biblijne opowiesci także są dalekie od moich typów !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones