PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668}

Książę Egiptu

The Prince of Egypt
7,4 34 575
ocen
7,4 10 1 34575
6,9 7
ocen krytyków
Książę Egiptu
powrót do forum filmu Książę Egiptu

po prostu, tej animacji nie trawię.

ocenił(a) film na 10
impaler1

bo sie nie znasz

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

nie no.. może nie chodzi o to, że się nie znasz ale po prostu odbierasz ją inaczej niż my.. :) każdy ma swój gust i swoje upodobania... dla mnie ta produkcja jest.. wspaniała.. oo i moża jeszcze brać pod uwagę jakiego kto jest wyznania... :) ale to już delikatniejszy temat. na inną rozmowę... mnie w Księciu Egiptu urzekły piosenki... szczególnie zawziętość i umiejętności Ofry Hazy ... zaśpiewała swoję piosenkę w 17 językach.. po polsku ta piosenka jej wyszła wspaniale, pięknie! Ma w sobie to coś... coś niepowtarzalnego !

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

no słyszałem każdą wersje tej piosenki^^ ale i tak moją ukochaną jest piosenka kapłanów:) ma to coś

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

tam wszystkie piosenki mają w sobie to coś ; p a piosenka podczas wyjścia Ludu.. tytuł chyba ,, Bo cuda dzieją się'' jest piękna... a to przeplatanie języka (chyba) hebrajskiego z normalnym podczas śpiewu jeszcze bardziej porusza ;')

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

no racja piosenki mają to coś.Ja dopiero po jedynastu latach zrozumiałem tekt : nie z patalachami grasz tak szybko to mówią:P

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

no zawsze jak slucham piosenke kapłanów to muszę się dokładnie wsłuchać bo mi trudno ich zrozumiec ; p
a te piosenki są i dla dzieci i dla dorosłych.. dla dzieci są w pewnym sensie proste i rzozumiale ale aby je ,,do konca'' zrozumiec trzeba miec juz troche lat na karku i pewne doswiadczenie zyciowe xd

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

szkoda tylko ze ta bajka jest zapomniana....powiem tak wspaniała bajka której nikt nie oglądał

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

jak to nikt, a my?! ; p skoro my oglądaliśmy to możemy namówić do obejrzenia inne osoby, ja osobiście wczoraj zainteresowałam tą animacją moje 2 kuzynki ; p jak tylko wysłuchały piosenki ,,Uwolnij nas'' od razu się zakochały xd

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

moja siostra się tej piosenki bała xD zawsze kazała przwijać kasete do przodu xD Książe jest przykładem że nie tylko Disney umie robić filmy:) a wszystkie psy idą do nieba oglądałaś?

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

może się bała tych egipskich strażników ; ) hehe. no ależ oczywiście! Bajki an ktorych się wychowałam wyprodukował właśnie Disney, DreamWorks ... no i oczywiście nie można zapomnieć o Donie Bluth i Garym Goldmanie.. ! Właśnie ich ,,Wszystkie psy idą do nieba'' ,,Calineczka'' ,,Anastazja'' były i oczywiście są!! moimi ukochanymi bajkami!! :)

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

no bała się głowy faraona xD no wszystkie psy...to moja ulubiona bajka produkcji Dona i Garego:) tam jest tak mrocznie, i te zakończenie smutne:( no ale na szczeście w kontynuacji wszystko kończy sied obrze:)

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

ooo, aa no chyba, że tak :) A moja to ,,Anastazja'' :) troszkę przesadzona ale pięękna :) zawsze wszystko kończy się dobrze :)

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

a widziałaś poniekąd kontynuacje Anastazji : Bartok wspaniały?:)

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

OOooo tak tak ; D widziałam to! oczywiścoie że tak ;p juz inny klimacik :)

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

miałem to na video:) no ale zawsze lubiałem Bartoka słodki jest^^ tylko szkoda że nie ma tam kontynuacji wątku jego dziewczyny pod koniec Anastazji;/

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

ja na to parę razy trafiłam w TV :) hehe. taaa.. takie malutki, słodki, netoperek ; D hehe! oo ta różowa była faaajna ; )

ocenił(a) film na 10
mefistofelcia1

no nawet kiedyś w McDonaldzie dosetałen zabawkę Bartoka^^ to były czasy.... a te dzisiejsze bajki to gnioty;/ np.Flapjack ben 10 cz inne smiecie

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

o jaa xd ja jedyną zabawkę jaką dostałam w McDonaldzie i mi się podobała i miałam z tego powodu podjarkę ( a raczej zabawki) to R2D2 i Yoda ; d

ocenił(a) film na 6
impaler1

Mi ona też niezbyt się podobała. Ramzes był moją ulubioną postacią, a Mojżesz mnie wkurzał...

AiShiteru

No właśnie. Czy to nie dziwne?? Powinno być chyba odwrotnie?

ocenił(a) film na 6
impaler1

Powinno, ale nie jest ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones