PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33287}

Książę Waleczny

Prince Valiant
5,5 803
oceny
5,5 10 1 803
Książę Waleczny
powrót do forum filmu Książę Waleczny

dodam

ocenił(a) film na 7

tematyka nie jest nam obca - magia , czary od dawna były i będą ciekawym zjawiskiem - dlatego każdy film o takiej tematyce jest wart zobaczenia...

ocenił(a) film na 7
Beta

. . .
no nie wiem czy kazdy film o takiej tematyce jest godny uwagi. . .?

ocenił(a) film na 7
Fred

no cóż...
Każdy wypowiada to co sądzi i każdy ogląda takie filmy które lubi. Właśnie po to jest lista dyskusyjna by można było rozeznac się w temacie...

ocenił(a) film na 7
Beta

tak
tutaj każdy wypowiada co sądzi. ja tez powiedziałem co uważam. ja napisłaem tylko, że nie wszystkie takie filmy są godne uwagi . . .

ocenił(a) film na 7
Fred

dlaczego?
Dlaczego tak uwarzasz, dlaczego ten film w/g ciebie nie jest godny uwagi ? Czy dlatego że powstał na podstawie komiksu? Czy dlatego że ma wątki o magii i czarach?

ocenił(a) film na 7
Beta

hhhmmmmm. . .
ja nie uważam, że akurat ten film nie jest godzien uwagi, tylko, że nie wszystkie filmy tego typu trzeba oglądać. . . do czarów i magii nic nie mam. . . może tylko, że jest na podstawie komiksu. . .

ocenił(a) film na 7
Fred

...
i to jest aż takie złe? Czasami powsyają filmy na podstawie ksiązek i są bardziej beznadziejne....

ocenił(a) film na 7
Beta

cóż
tak bardzo, bardzo, bardzo złe to może nie jest. ale nie jest bardzo, bardzo, bardzo dobre. rzeczywiście niektóre filmy na podstawie książek są gorsze od tego filmu. ja napisałem o tym, że jest na podstawie komiksu ponieważ nie bardzo lubie komiksy. . .

ocenił(a) film na 7
Fred

i ...
już wszystko jase...sądzę , że należy zakończyć nasze rozważania i poczekać na opinie innych....

Beta

jeśli ktoś lubi taką tematykę - rzeczywiscie jest wart zobaczenia. własnie go oglądam i jest przyjemny w odbiorze. pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
Beta

Też lubię takie klimaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones