PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517963}

Książę

The Prince
4,8 5 301
ocen
4,8 10 1 5301
Książę
powrót do forum filmu Książę

... dlaczego Bruce i Kusak zagrali w tak słabym filmie?

Diverson

Może zostali zachęceni odpowiednio wysoką kwotą? To jest często w życiu bardzo skuteczny argument. ;-)
Filmu jeszcze nie oglądałem i… sądząc po komentarzach to się waham.

ocenił(a) film na 3
MacMarko

Możliwe ale nie wydaje mi się, żeby Bruce dostał wiecej niż mu proponowano w Niezniszczalnych 3.

Diverson

To częsty wybieg producentów. Zatrudniają znanego aktora/gwiazdę (często już mocno podstarzałego), który nie dostaje już tylu propozycji co za młodu. Odpowiednia stawka robi swoje. Sama gwiazda pojawia się w filmie ze dwa razy, praktycznie nie grając :D Na plakatach i w trailerach jest jej natomiast od cholery i się ludziska nabierają.

ocenił(a) film na 4
Diverson

Willis i Kusak grają tu jedynie epizody. Kilka dialogów i nic po za tym. Ale macie rację - ja to obejrzałem tylko dlatego  że spodziewałem się dobrego kina akcji z Willisem - niestety się zawiodłem :)

użytkownik usunięty
Diverson

dlaczego? odpowiedź może być tylko jedna, no może dwie:
- dla podreperowania domowego budżetu :)
- na prośbę przyjaciela który zrobił/napisał/zagrał w tym tworze.
Ogólnie jestem podłamany jak Willis od kilku lat co najmniej 1 film w roku ma na poziomie 3 lub 4 smutne ale widać Cusack dołącza do grona filmów: byle coś było...

ocenił(a) film na 4
Diverson

Czytaj napisy. Pierwsza linia w napisach końcowych:

Produced in association with PRINCE YOOHANHWESA

ocenił(a) film na 3
Diverson

2,5 mil dolców za trzy dni zdjęciowe.....nie poszedł byś , choć by z nudów jeśli masz kasy jak lodu, a nowy jacht nie zawadzi, prawda ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones