PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220863}

Księżniczka i Chochliki

The Princess and the Goblin
7,4 1 332
oceny
7,4 10 1 1332
Księżniczka i Chochliki
powrót do forum filmu Księżniczka i Chochliki

ale tylko z lektorem. Ja miałem z lektorem, a mój kuzyn miał z "Dubbingiem aktorskim". Nasi to wszystko zniszczyli. Kiedy była ważna akcja to księżniczka Irena (w lektorze Irene) ten krzyk miała jak by jej coś stanęło w gardle. Wogóle gadali jak jakieś ciotki (delikatnie mówiąc).

Wersja z lektorem: 9 pkt
Wersja z dubbingiem: 4 no góra 5 pkt

ocenił(a) film na 8
Wilkusiek

Zgadzam się. Polska wersja językowa totalnie zbeszcześciła ten film. Bo niestety oryginalne głosy - piszcząca Irene, w przypadku polskiej Ireny - żenada po prostu. Niestety dubbing totalnei spaprany, ale czego oczekiwać po zapomnianej aniamcji, która na DVD wychodzi bez rozgłosu. To i tani dubbing do niej nagrali. Że też żal im było pieniędzy na załączenie oryginalnej ścieżki z napisami.

Pozdrawiam!

akira894

wersja z lektorem zdecydowanie lepsza! :):) dziwny ten dubbing... bajka mojego dzieciństwa:)

ocenił(a) film na 8
kajix

Właśnie posłuchałam piosenek z polskiego dubbingu - katastrofa :/ Ta bajka jest świetna, ale tylko lektorem :) I wtedy przypomina te czasy dzieciństwa... :)

ocenił(a) film na 8
Moniska7

Ajrini! Prynses Ajrini! Ahh, kocham tę bajkę ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones