PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014303}

Księżniczka

The Princess
4,8 2 588
ocen
4,8 10 1 2588
Księżniczka
powrót do forum filmu Księżniczka

Świnka Sprężynka rozwala bandę Gupich Gupków!Taki powinien być tytuł tego filmu .A ten grubas co wchodził na wieżę, to powinien dostać jakiegoś Oscara, albo przynajmniej golonkę z musztardą! :) Film całkiem spoko - oglądajcie dla zabawy ;)

ocenił(a) film na 7
kotlet4ever

Zapomniałem dodać, że urzekła mnie ilość dworzan (na średniowiecznym zamku) o twarzach kolorowych tak jak sama tęcza! ;)
Idealnie!

ocenił(a) film na 8
kotlet4ever

To akurat było fajnie wyjaśnione w filmie, trzeba było uważnie oglądać. Takie rozwiązania mnie pasują.

ocenił(a) film na 7
themarshall_2

No przecież napisałem, że idealnie... ;)

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Hahahaha - zgadza się,grubas oskarowa rola.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Uwierzysz, że napisałem to w połowie filmu?
A jak go zobaczyłem na końcu, to normalnie śmieję się do tej pory! ;)))))))))))

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Z tą Świnką Sprężynką trafiłeś :) Może nie najpiękniejsza ale przynajmniej kawał kobiety. Można uwierzyć w siłę ciosów.

ocenił(a) film na 7
Woooo

Nom...
Jakby mi taka Ksienżniczka (akurat zatrudniona jako kelnerka) podała zapleśniałego hamburgera ze śmierdzącym śledziem w środku i do tego stary kefir (taki z grubym, białym kożuchem), to bym szybciutko zjadł z uśmiechem na ustach i jeszcze się domagał przyniesienia tej księgi, co się wpisuje pochwały dla pracowników!
Na stojąco bym wpisywał i to w obecności kierownika zmiany!
I jeszcze "selfika" bym trzasnął (jakby pozwoliła)
A zza okna by było słychać oklaski kierowców autobusów! ;)))))

kotlet4ever

Po tym komentarzu muszę to zobaczyć :D

ocenił(a) film na 7
RadoslawKamil

Jeżeli dałeś radę z moimi komentarzami do tego poziomu, to będziesz filmem... zachwycony!
Obglądaj, bo to gupie jest w sam opór i śmiechowe!
O ile oczywiście ktoś nie jest zbyt mądry i wiele od filmu nie oczekuje...
Pozdrawiam! ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones