PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7840}

Księżyc i Valentino

Moonlight and Valentino
6,5 2 028
ocen
6,5 10 1 2028
Księżyc i Valentino
powrót do forum filmu Księżyc i Valentino

jaka to piosenka?

ocenił(a) film na 8

wie ktoś, jaka piosenka leci pod koniec filmu zdaje mi się, tzn. wtedy, gdy te panie chyba skakały po łóżku? (dawno oglądałam) na pewno była to taka radosna, wesoła piosenka z fajną melodią (dlatego zapamiętałam). na pewno nie chodzi mi o "Dreamer"

ocenił(a) film na 9
fixolollp

Nie przypominam sobie żeby skakały po łóżku. Ale na konie filmu jest kawałek pt. Shelter. Wykonanie: Lone Justice. Tańczyły w deszczu.

ocenił(a) film na 8
Elalala

dzięki, ale to raczej nie to. posłuchałam tej piosenki, ale tamta była bardziej wesoła:)) i te panie chyba razem śpiewały, podskakiwały czy coś w tym stylu:P ale dzięki za odzew;)

ocenił(a) film na 9
fixolollp

Przesłuchałaś całą? Ona się dziwnie zaczyna a potem już jest "skoczna". Obejrzałam sobie film jeszcze raz i to jedyna piosenka, która przychodzi mi do głowy. Posłuchaj cały kawałek. Pozdrawiam
E.

ocenił(a) film na 8
Elalala

tak, przesłuchałam całą (całkiem fajna jest nawet:P) ale mi się wydaje ze to nie to. tzn mięło już baardzo dużo czasu, jak oglądałam ten film i zapamiętałam że była tam fajna piosenka. w sumie to może rzeczywiście ta, a już jej nie kojarzę... szkoda że nie mam tego filmu... Pozdrawiam:)) tak teraz myślę, że rzeczywiście to ta piosenka, a np. była w innej aranżacji. no nie wiem:PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones