PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683515}

Księga życia

Book of Life
7,6 30 855
ocen
7,6 10 1 30855
6,5 4
oceny krytyków
Księga życia
powrót do forum filmu Księga życia

Władcy krain

ocenił(a) film na 6

Fabuła według mnie była banalna i schematyczna. Pomysł na wykorzystanie mało znanego motywu jak wiara meksykanów był trafny, jednak nie zachwyciły mnie postacie śmiertelników. Były dla mnie zbyt płytkie. Obejrzałam animację do końca dzięki postaciom Bogów, którzy władali krainami. Zachwycili mnie ciekawym wyglądem oraz charakterami. Jeszcze motyw z romansem zachwycił tak samo jak ich kłótnie. Gdyby powstała część gdzie stanowiliby głównych bohaterów byłabym zachwycona! Znam wiele animacji, które mimo, że przeznaczone dla dzieci przyciągają również dorosłych, "księga życia" według mnie miała dobry potencjał jednak nie mogłam wczuć się w historię głównych postaci. Śmiertelnicy zostali wykonani w oryginalny i w rzadki sposób, ale twórcy mogliby ich bardziej dopracować, gdyż postacie męskie odpychały wizerunkiem. Daję animacji tylko 6, bo oprócz władców przyciągnęły mnie niektóre piosenki wyróżniające się na tle innych bajek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones