PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041016}

Księga Clarence'a

The Book of Clarence
3,8 185
ocen
3,8 10 1 185
Księga Clarence'a
powrót do forum filmu Księga Clarence'a

Bardzo, ale to bardzo, można powiedzieć: ekstremalnie opalona ludność zamieszkiwała tą antyczną Jerozolimę ;)
A z drugiej strony dlaczego nie powstają takie filmy o islamie lub judaizmie ? Odpowiedź prosta — w pierwszym przypadku chodzi o zachowanie sempiterny, a w drugim o to aby kurka z kasą nie zakręcili :)

ocenił(a) film na 6
patatajmiauhau

Szkoda, że nie zostałeś dłużej jak 5 minut, bo to jasna zgrywa z biblijnych wydarzeń, a nie niczyja biografia. Poza tym sztuka ma m.in. prowokować, a ten film robi to udanie. Ten komentarz jest wyłącznie rasistowski.

ocenił(a) film na 1
Pauleta

,,Rasistowski''? A w którym miejscu?
Z resztą Twojej wypowiedzi, Droga Pauleto, nawet nie chce mi się polemizować, bo obawiam się, że i tak nie zrozumiesz.
Pozdr.

Pauleta

Nawet jeśli jest, to co? Lewactwo tak zagorzale walczy o wolność i tolerancję, zatem nie dyskryminuj proszę rasistów, ksenofobów i homofobów. Oni też mają prawo do swojego zdania. Ty nie widzisz nic zdrożnego w zgrywie z biblijnych wydarzeń - ja z kolei  w byciu rasistą.

Bokciu

dobra daj ocene 1 i spierd alaj

sobanek

Nie wystawiam ocen filmom, których nie oglądałem - chamie.

sobanek

Cudowny poziom kultury reprezentujesz - dokładnie taki sam jak czerwoni siepacze z czasów stalina, jak widać lewica daleko nie odeszła od "słusznego wzorca". Autor tej oceny niestety ma rację, smutną rację, też chciałbym zobaczyć film nabijający się z islamu, judaizmu... ale to nie doczekanie... ci pierwsi przyjdą z bombą lub maczetami i zrobią "prewencyjną cenzurę" w imię miłości i tolerancji oczywiście! ci drudzy zakręcą kurek z kasą...

adam_d_359

idz tam gdzie bokciu ;P Plonk

sobanek

spie kacapie bo śmierdzi - to twój poziom więc dobijam do niego, tylko czerwoną szmatę weź ze sobą

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sobanek

ooo widzę że zabolało ruską czerwoną świnię? i już naziol. ahhahah - jaki ty prymitywny kacapie jesteś

adam_d_359

wchodze w twoja narracje oszolomie XD

sobanek

Towarzyszu czerwona Świno na aktywie partyjnym w ZSRR zgłoś problem!

adam_d_359

trzepiesz sobie do swoich wypocin czy do odpowiedzi na nie?

sobanek

Towarzyszu kacapie co wy tam na aktywie partyjnym robicie - to już wasza sprawa i waszego aktywu - ale zachowajcie to dla siebie. Nie każdy chce wiedzieć że walicie niemca tfuu nazistę w hełm

patatajmiauhau

Swoim tekstem zainteresowałeś mnie tym filmem. Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem i jest to obraz obrazoburczy i robiący sobie jaja z całego katotalibanu i sukienkowych. Dzięki i mam nadzieję, ze się nie mylę!

ocenił(a) film na 1
dario1973

,,Nadzieja jest matką ...''

patatajmiauhau

Cóż... Islam jest dość spójny, judaizm zaś w swym sednie deistyczny... za to chrześcijaństwo jako dość mało subtelną eklektyczną kopią kopii (Jeszua przedstawiany obecnie jako Apollo, księża w szatach Sol Invictus, czy samo imię Jezus jako przeinaczone Ie Zeus... jest się z czego nabijać). Ten kult jest po prostu McDonaldem udającym wykwintny posiłek, stąd może budzi taki niesmak.

ocenił(a) film na 1
Jack_Aubrey

W latach siedemdziesiątych popularne przez pewien czas były tzw. „pytania abstrakcyjne”, np.: „czy wróbelek jest bardziej mały, czy szary ?”. Taka jest też relacja Pańskiego wpisu, Drogi „Jakubie”, do zdania, które pozwoliłem sobie zamieścić na niniejszym forcium.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones