PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697470}

Księga dżungli

The Jungle Book
7,0 52 340
ocen
7,0 10 1 52340
6,9 20
ocen krytyków
Księga dżungli
powrót do forum filmu Księga dżungli

Jak myślicie, a najlepiej jeśli już widzieliście, czy sześcioletni chłopiec znajdzie coś interesującego dla siebie?

SocialNetwork

Hej,
Ogólnie film w polskiej dystrybucji jest od 7 lat, w norwegi natomiast od 9 i bardziej bym skłaniał się ku temu wiekowi.
W moim osobistym odczuciu film jest trochę za poważny i momentami za mroczny dla 6 latka.

NickStano

Dziękuje, za podpowiedz, takie są tez moje obawy, trudno, pójdę z koleżanką i jej starszym synem.

ocenił(a) film na 7
NickStano

To zależy, czy się boi. Jest kilka scen, w których z nienacka wyskakują jakieś groźne zwierzęta. Np. Mojego kolegi córka - 6 lat. Bała się na Zwierzogrodzie.

mgras76

Dokładnie. Każde dziecko jest inne. Myślę, że najlepszą opcją będzie sprawdzenie faktycznej oceny specjalistów i wyciągnięcie wniosków samemu.
http://www.imdb.com/title/tt3040964/parentalguide

ocenił(a) film na 10
SocialNetwork

Byłem z czterolatkiem. Nie mógł wzroku oderwać od ekranu. Film jest po prostu fantastyczny.

ocenił(a) film na 8
desecoo

Potwierdzam :D.... jak to się mówi - mój przez cały film nie mrugnął, 5 letnia córa parę razy skoczyła na fotelu ale jej się bardzo podobało. Spokojnie można iść z czterolatkiem ;)

SocialNetwork

ja byłam z 6letnią siostrą i bardzo jej się podobało

ocenił(a) film na 7
SocialNetwork

Raczej nie ma brutalnych scen, fabułę zrozumie. Możesz go zabrać.

ocenił(a) film na 10
SocialNetwork

Powiem tak w kinie na seansie na którym byłam były i czterolatki. Wszystko zależy od dziecka. Myślę że co bardziej wrażliwy 7 latek może się bać w niektórych momentach, poza tym myślę że młodsze dzieci nie do końca wiedziały i rozumiały o co chodzi. Ty najlepiej znasz swoje dziecko, potrafisz ocenić jak zareaguje i czy zrozumie film.

SocialNetwork

Miejscami straszny, ale - jak to w filmach Disneya - wszystko z umiarem, 6-latkowi polecam, i każdej innej osobie, rewelacja! Nie chce się wierzyć, że te zwierzaki powstały w komputerze

SocialNetwork

Można iść swobodnie z 6 latkiem. Będzie się cieszyć z wszystkich zwierzaków, szczególnie niedźwiedzia w stylu dobrego wujka z poczuciem humoru. Brutalnych scen tam nie ma (chyba że za takowe uznawać bezkrwawe bitwy zwierząt).

ocenił(a) film na 7
SocialNetwork

Nie ma brutalnych scen bo to bajka natomiast chwilami jest dużo mroku i grozy. Do tego dochodzą nagłe wyskoki zwierząt z ciemności.
Zasadniczo film również dla dorosłego widza.

ocenił(a) film na 7
SocialNetwork

Zdecydowanie jest to bajka dla dzieci, byłem z córką 4,5 letnią i poza tym że raz się przestraszyła wyskakującego zwierzaka to oglądała z zaciekawieniem, podobnie dwójka innych małych dzieci.

SocialNetwork

Moim zdaniem zdecydowanie NIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones