PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697470}

Księga dżungli

The Jungle Book
7,0 52 340
ocen
7,0 10 1 52340
6,9 20
ocen krytyków
Księga dżungli
powrót do forum filmu Księga dżungli

Jak w temacie, czy mogę pójść na ten film z 5 letnim synem? Czytam na forum, że momentami jest nieco mroczny i można się wystraszyć, stąd wątpliwości.. Jak tam wasze dzieciaki reagowały??

ocenił(a) film na 7
etroosk

może spytaj żony :D

piciu6

Twojej? Rozumiem, że była na seansie... I ma 5 lat.
Po co mi zaśmiecasz skrzynkę jak nie masz nic sensownego do napisania w temacie.. Daj spokój

ocenił(a) film na 7
etroosk

Równie sensowne jak Twoje pytanie, własnego dziecka nie znasz ?

ocenił(a) film na 9
piciu6

stuknij sie w łepetyne gościu.... nie zna filmu dlatego nie wie czy bedzie odpowiedni dla dziecka ...

ocenił(a) film na 9
etroosk

nie mam dzieci ale mysle ,ze dla 5 letniego szkraba to jedynie w aspekcie wizualnym ze względu na zwierzęta i krajobraz...bo za fabułą i dialogami chyba raczej nie nadąży ze względu na wiek :)

ocenił(a) film na 9
etroosk

Wczoraj oglądałem z dziećmi w wieku 9 i 7 lat.
O ile po zakończeniu seansu mówili, że bardzo im się film podobał (8 a nawet 9), to mówili również, ze był dla nich dość straszny.
Jest w filmie kilka mrocznych scen i niestety 2 lub 3 zupełnie niepotrzebne jumpscare.
Po tych scenkach miałem dwójkę dzieciaków wtulonych we mnie z obu stron.
Ogólnie film pod względem realizacji wgniata w fotel. Opowieść bardzo fajnie skonstruowana i zaprezentowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones