PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450356}

Księga ocalenia

The Book of Eli
7,0 147 886
ocen
7,0 10 1 147886
4,4 10
ocen krytyków
Księga ocalenia
powrót do forum filmu Księga ocalenia

Eli nie słuchał żadnej muzyki w drodze,nie miał też w związku z tym żadnych słuchawek dousznych ani odtwarzacza mp3 .Słuchanie muzyki w postapokaliptycznym świecie gdzie każdy obcy napotkany człowiek chcę nas ograbić albo zeżreć i gdzie trzeba być nieustannie czujnym nie ma (nawiasem mówiąc) dobrego uzasadnienia w sensownym scenariuszu.Wśród książek przynoszonych przez oprychów Garyemu Oldmanowi nie było "Kodu Leonarda da Vinci" .Ale i tak generalnie ta druga wersja filmu bardziej mnie wciągnęła,choć w życiu nie przeczytałem nigdy Biblii a koncept iż ta najbardziej popularna książka na świecie znikła ze świata uważam za wydumany.


Ps.Patrick Swayze w filmie "Wikidajło"nie palił nigdy papierosów.

ocenił(a) film na 6
baszarteg_filmweb

Ps.Zgadzam się z Łukaszem Muszyńskim że za mało w tym filmie było humoru ,mnie też nie kręcą mistyczne klimaty swoją drogą .Ale zwróciłem uwagę na jeszcze jeden fragment którego nie pamiętałem z " pierwszej wersji " filmu .To znaczy ten w którym Eli musiał dokonać wyboru ,ocalić "Święta Księgę " czy ludzkie życie,wybrał ludzkie życie .Dzięki takiej postawie jakoś ten film udało mnie się obejrzeć do końca.

ocenił(a) film na 6
baszarteg_filmweb

Alien: Covenant nowa wersja prawie bez zmian ,imię kapitana to szczegóły,problem z sztuczną inteligencją i to " widziałem diabła w wieku 9 lat " (cytuję z pamięci ) było w obu edycjach .Film piękny wizualnie ale tak jakby trochę o niczym .Wynudziłem się na obu filmach.

baszarteg_filmweb

Drogi kolego, czy Ty masz coś z głową?

ocenił(a) film na 6
perun_6

Nie to ty masz problem z fizyką ,której jak większość z resztą nie rozumiesz w stopniu zupełnym.

baszarteg_filmweb

Rozmawianie, ba, pisanie, nie wiem co gorsze, ze samym sobą, to może być oznaka choroby psychicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones